One Piece Rozdział 1038 Opóźniony: Kaidou ujawnia swoją Drakena

14/01/2022 17:40

One Piece Rozdział 1038 Opóźniony: Kaidou ujawnia swoją Drakena

One Piece Rozdział 1038 powróci wkrótce, ponieważ manga niedawno go opóźniła. Kolejne trzy rozdziały zostaną opublikowane poniżej. Patrząc na najnowsze zaktualizowane spoilery, Kaidou vs. Luffy został wyjaśniony w pełnym podsumowaniu. Bitwa trwa dalej po tym, jak Zoro, król i królowa wyrównają rachunki. Ostatni rozdział, zatytułowany Shuron Hakke, ujawnia prawdziwe moce pijanej postaci Kaidou. Rozdział zaczyna się w Stolicy Kwiatów; mieszkańcy nadal cieszą się festiwalem, wiedząc, że wkrótce się skończy. Dzieci i ich rodziny zapisywały swoje życzenia na papierowych lampionach i wysyłały je do przodków.

Tymczasem na dachu Zamku Onigashima Luffy i Kaidou przestają walczyć, a Luffy zastanawia się, dlaczego Kaidou przybrał ludzką postać. Zauważył jednak, że Kaidou chciał pić alkohol. Luffy beszta Kaidou za picie podczas walki. Pyta Kaidou, a Kaidou odpowiada, że ​​musi pić, aby się dobrze bawić. Kaidou przypomina Luffy'emu, że jest to „Festiwal Ognia”. Ten ostatni jest wściekły, bo wie, że w Onigashima organizują też wielki bankiet, który zepsuły bachory. Luffy konfrontuje się z Kaidou i mówi mu, że nie będzie mógł udawać, że jest pijany, jeśli przegra. Kaidou drwi z Luffy'ego i używa swojego Kanabo, aby się zrównoważyć.

Kaidou mówi Luffy'emu, że nie jest słaby, nawet gdy jest pijany. Luffy używa prawego ramienia gigantycznej kuli i atakuje Kaidou. Kaidou zdaje sobie sprawę, że przez wiele lat nie walczył 1v1. Uniknął ataków Luffy'ego, używając Shuron Hakke: Sake Dragon Bagua. Kaidou przybiera formę hybrydy i używa pijackiego stylu przeciwko Luffy'emu. Aktywuje także Warai Jogo: Laughing Drunk Mode i uderza Luffy'ego kanabo i "Ragnaraku". Jego ataki niszczą również drugą część Live Floor.

Aktualizacje One Piece Rozdział 1037

Kaïdou ląduje na ziemi i zdaje sobie sprawę, że dobrze się bawi. Kaidou przyznaje, że była bezużyteczna, ponieważ Onigashima jest w połowie zniszczona po nieudanej próbie jej ochrony. Luffy dochodzi do siebie po bombardowaniu Kaidou i zdaje sobie sprawę, że było to bolesne. Okazało się również, że Kaidou jest w „Trybie smutnego pijaka: Ochikomi Jogo”. Zdaje sobie sprawę, że odbudowa Onigashimy zajmie pięć lat, a Luffy uświadamia sobie, że musi być ostrożny. Kaidou używa "Tatsu Maki Kaifuu: Oddech Demolki Smoka Twister" przeciwko Luffy'emu. Ale Luffy odpiera ten atak i okazuje się, że Kaidou jest w trybie „Crying Drunk Mode: Naki Jogo”.

Kaidou postanawia użyć kanabo i nazywa Luffy'ego głupim bachorem. Kaidou używa Raimei Hakke, na który Luffy skacze, zanim go uderzy. Ale Kaidou udaje się złapać Luffy'ego za nogę i uderzają się w siebie. Luffy przyznaje, że Haki Kaidou jest potężny. Tryb pijaństwa Kadou zaczyna przestawać działać, a on wpada w wściekłość: Okori Jogo i zastanawia się, dlaczego jest trzeźwy. Luffy przeżywa, gdy Kaidou uwalnia oddech Bolo. Ale Luffy rzuca Gomu Gomu no-Roc Gatlinga. Kaïdou używa również Gundari Ryuseigun: Gundari: Armia Smoka. Oboje przestają atakować, a Luffy używa potężnych ciosów Kolorem Najwyższego Króla Hakiego.

Tymczasem przebywają w Zamku Pangea w „Ziemi Świętej Maryi Gorosei”. Gorousei 1 uważa, że ​​zaduma jest przeklęta. Gorousei 2 sugeruje skupienie się na „Wanokuni”. Nie mogą uwierzyć, że bitwa osiągnęła ten punkt. Gorousei 3 wierzą, że przyczyną jest Nico Robin, ponieważ powinna była zostać aresztowana. Zdają sobie sprawę, że ktoś zginie, jeśli Kaïdou i Big Mom wezmą udział w bitwie. Na morzu Wanokuni, członek rządu światowego, donosi Den Den Mushi, że mówili o zbliżającym się gigantycznym cieniu.

One Piece Rozdział 1038 – data premiery

One Piece Rozdział 1038 zostanie wydany 23 stycznia 2022 roku. W zamku Pangea, Gorousei ze znamię na czole nie może w to uwierzyć, ponieważ wie, że Diabelski Owoc stał się legendą i nigdy nie został przebudzony w minionych wiekach . Gorousei, z blond włosami i krótką brodą, zastanawia się, dlaczego Rząd Światowy zmienił nazwę tego Diabelskiego Owocu. Zobaczmy oficjalne szczegóły rozdziału 1038 One Piece.

Przeczytaj rozdział 1038 One Piece online – surowe szczegóły

Będziesz mógł przeczytać One Piece Rozdział 1038 online na oficjalnej stronie VIZ Media. Ta manga jest oficjalnie dostępna w internetowym magazynie Shonen Jump & Shueisha. Gorousei 1 ujawnia, że ​​Rząd Światowy chce wymazać historię tego Diabelskiego Owocu. Spoilery dotyczące rozdziału 1038 One Piece i najnowsze aktualizacje zostaną wydane w przyszłym tygodniu. Spotkajmy się, gdy zostaną wydane spoilery z rozdziału 1038 One Piece.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up