One Piece Rozdział 1038 Spoilery Reddit, podsumowanie, data i godzina wydania

16/01/2022 10:22

One Piece Episode 1006 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

One Piece to manga wydana przez magazyn Weekly Shonen Jump. To ich flagowa seria, która istnieje od ponad 20 lat. Stworzona przez Eiichiro Odę, jest to piracka przygodowa manga, która koncentruje się wokół głównego bohatera Luffy'ego i jego pirackiej załogi, Strawhats, podczas ich przygody na Grand Line.

Luffy ma tylko jeden cel, zostać Królem Piratów. Jednak droga do niego nie jest łatwa. Musisz odnaleźć skarb One Piece pozostawiony przez byłego Króla Piratów na Wyspie Laughtale. Luffy rekrutuje kilka osób, aby towarzyszyły mu w podróży i wyrusza na poszukiwanie One Piece. Porozmawiajmy o dacie i godzinie wydania spoilerów One Piece Reddit Chapter 1038.

Podsumowanie rozdziału 1037 w jednym kawałku

W podsumowaniu One Piece, rozdział 1037, Luffy i Kaido kontynuują walkę na dachu. Tymczasem na zewnętrznych brzegach Wano mają miejsce ekscytujące wydarzenia.

Luffy kontra Kaido

Znaczna część rozdziału poświęcona jest walce pomiędzy Kaido i Luffym na dachu. Wszystko zaczęło się, gdy Kaido wypił dużą butelkę sake i się upił. Rozdział skupia się na różnych stanach Kaido, gdy jest pijany. Luffy początkowo myślał, że ten stan osłabi Kaido, ale był silniejszy niż kiedykolwiek.

Chociaż w tym momencie staje w obliczu zbyt wielu wrogów, Kaido nadal w pełni akceptuje ataki Luffy'ego. To pokazuje, jak silni są ci Imperatorzy i że nie należy ich lekceważyć. Podczas walki Kaido wykazuje 4 stany pijaństwa. Jest też sfrustrowany, że nie może ochronić zamku, ale uważa, że ​​można to naprawić.

tajemniczy diabelski owoc

W Marijoise Gorosei dyskutował o legendarnym Diabelskim Owocu. Nawet dla osób starszych, których wiek jest nieznany, to już przeszłość. WG musieli ukryć jego prawdziwe nazwisko ze względu na zagrożenie, jakie im stwarzał. Jednak jego nagłe przebudzenie wprawiło ich w stan szoku.

Wśród fanów jest już wiele spekulacji na temat możliwej tożsamości tego owocu. Najbardziej prawdopodobne hipotezy to owoc Lawa i owoc Tamy. Wielu twierdzi, że owoc Tama pierwotnie mógł być nazywany Uranem. Ponieważ mógł kontrolować stworzenia takie jak Zunesha, stanowił zagrożenie dla WG. Dlatego ukryli jego imię przed opinią publiczną.

One Piece Rozdział 1038 Spoilery Reddit

One Piece ma przerwę w przyszłym tygodniu, więc na Reddicie pojawią się spoilery dotyczące rozdziału 1038 One Piece. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się o przeciekach.

Powód przybycia Zunesha

Oda rozpoczęła show od rzucenia wielkiej bomby. Powrót Zunesha był nieoczekiwany i nikt nie przewidział takiego scenariusza. Ogromny słoń, który nie mógł kontrolować swojego ciała, przybył do Wano. Ale jaki jest jego cel? Czy jest tutaj, aby pomóc Luffy'emu czy firmie? A może ma inny cel?

Prowadzimy wiele dyskusji na ten temat w społeczności One Piece. Jedni mówią, że ktoś kazał mu tu przyjechać, inni, że złamał klątwę i przyszedł z własnej woli. Tak czy inaczej, z pewnością sprawiło to, że cały łuk był interesujący.

Stanowisko rządu światowego

Ciekawą rzeczą, którą zauważyliśmy w poprzednim rozdziale, jest pojawienie się okrętów rządu światowego, a nie marynarki wojennej. Tak, flagi na tych statkach były flagami GT i nie było personelu marynarki. Oznacza to, że Rząd Światowy chce prowadzić tę tajną operację i nawet nie chce, aby marynarka wiedziała, co się dzieje.

Akainu może być bez serca, ale nie pozwoli temu odejść. W przeszłości sprzeciwiał się Pięciu Mędrcom i nie zawaha się zrobić tego ponownie. Wcześniej Sakazuki surowo powiedział Kizaru, aby nie ingerował w sprawy Wano. Jednak teraz, kiedy GT jest zaangażowane, z pewnością podejmą działania.

One Piece Rozdział 1038 Przeczytaj online

Możesz przeczytać One Piece Chapter 1038 online w Viz media i Mangaplus.

One Piece Rozdział 1038 Data i godzina wydania

Oto data i godzina wydania One Piece Rozdział 1038.

Japonia – 01:00, 30 stycznia
Indie – 21:30, 30 stycznia
USA/Kanada – 10:00, 30 stycznia 2010
Wielka Brytania – 16:00, 30 stycznia
CES (Europa) – 30 stycznia, godz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up