One Piece Episode 1009 Data premiery i gdzie oglądać

05/02/2022 16:10

Data premiery odcinka 1009 One Piece i gdzie go obejrzeć?

One Piece to bez wątpienia jedna z najwspanialszych serii anime i mangi, jakie kiedykolwiek powstały. Fakt, że franczyza osiągnęła ten kamień milowy, pokazuje, że ma największą rzeszę fanów otaku na świecie. Więc witaj fanów! W tym poście porozmawiamy o odcinku 1009 One Piece. Czy uwzględniliśmy wszystkie szczegóły, o których myśleliśmy, w tym oficjalną datę premiery, czy jest opóźnienie? i gdzie można to zobaczyć.

One Piece Odcinek 1009

W poprzednim odcinku pojawiła się seria wydarzeń. Tak więc w poprzednim odcinku widzieliśmy, że Chopperowi udało się znaleźć lekarstwo na wirusa. W poprzednim odcinku widzieliśmy, że Brooks przeżył wirusa, ponieważ nie ma mięsa i temperatury ciała. Z drugiej strony widzieliśmy pewne akcje, takie jak między Nami i Ussop przeciwko Ulti i Pay-Pay. Jak wszyscy wiemy, Ulti jest jednym z Tobiroppo, sześciu najsilniejszych Shinuchi z Piratów Bestii. Dlatego domaga się przeprosin od Nami i atakuje ją uderzeniem głowy. Ale nie przeprasza, bo inspiruje ją ideologia Luffy'ego. Pod koniec odcinka zobaczyliśmy, że Tama przybyła, by uratować Nami i Ussopa.

One Piece 1009 – data premiery

Na podstawie harmonogramu lub szczegółów, które otrzymaliśmy, odcinek 1008 One Piece zostanie wydany 6 lutego 2022 roku o 21:00 czasu wschodniego. Odcinek zostanie następnie wyemitowany w Japan TV Network, a później będzie dostępny w serwisach streamingowych Simulcast, takich jak Funimation i Crunchyroll.

Jaki jest tytuł odcinka One Piece 1009?

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, tytuł 1009 odcinka One Piece będzie brzmiał „Natarcie Sasaki – Dywizja Pancerna kontra Yamato”.

Specjalny film Shanksa i Mihawka „One Piece Red” ukaże się 19 listopada 2021 roku. Ogłoszono film One Piece „RED”. Według Eiichiro Ody film jest prawdopodobnie kanonem. Wreszcie Shanks wejdzie; To szaleństwo myśleć, że ten film będzie miał więcej czasu twarzą w twarz z Shanksem niż cała kolekcja licząca 1000 odcinków.

O czym jest One Piece?

One Piece to japońskie anime oparte na mandze, napisane i zilustrowane przez Odę. One Piece to najlepiej sprzedająca się manga na świecie. Historia opowiada o Luffy'm, który marzy o tym, by pewnego dnia zostać Królem Piratów. W wieku 17 lat Luffy wyrusza w podróż nad morze. Po drodze rekrutuje do swojej załogi niesamowitych członków, niezależnie od ich przydatności.

Co więcej, Luffy i jego załoga walczyli z wieloma potężnymi wrogami podczas swojej podróży i obecnie walczą u boku członków Akazayi wraz z Kaidou, jednym z Imperatorów Morza dla Przyszłości w Wano Country. One Piece osiągnął kamień milowy 1000 odcinków 21 listopada 2021 r.

To tyle, jeśli chodzi o wszystkie szczegóły dotyczące One Piece dotyczące One Piece 1009, na razie bądź na bieżąco! Udostępnij ten post i powiedz nam!

Powiązane posty

Go up