One Piece Episode 1008 Data premiery i gdzie oglądać

28/01/2022 10:44

One Piece Episode 1008 Data premiery i gdzie oglądać?

One Piece to jedna z najbardziej niesamowitych serii anime i mangi, jakie kiedykolwiek stworzono. Fakt, że franczyza osiągnęła ten kamień milowy, pokazuje, że ma największą rzeszę fanów otaku na świecie. Więc witaj w fandomie! W tym poście omówimy odcinek 1008 One Piece. Zamieściliśmy jak najwięcej szczegółów, w tym oficjalną datę premiery po przerwie i miejsce, w którym można ją oficjalnie obejrzeć.

One Piece Odcinek 1008

Poprzedni odcinek serialu był dość niebezpieczny dla ludzi królowej. Jak wiemy z Queen's Ice Ball. Dla tych, którzy nie wiedzą, Butter Ice Oni to wirus, który jest w stanie zamienić normalne istoty w Lodowe Demony dla tych, którzy mają kontakt z wirusem. Bezwzględna królowa nawet nie myślała o swoich ludziach i aby wygrać bitwę, zaraziła własną armię. To bardzo zasmuciło Choppera i ze swoją nową determinacją chce stworzyć lekarstwo na wirusa.

One Piece 1008 – data premiery

Na podstawie harmonogramu lub szczegółów, które otrzymaliśmy, One Piece Episode 1008 zostanie wydany 30 stycznia 2022 roku.

Jaki jest tytuł odcinka One Piece 1008?

Według oficjalnych danych tytuł 1008 odcinka One Piece będzie brzmiał „Nami's Surrender?! Zaciekły nagłówek Ulti."

Zapowiedziano nowy ekskluzywny film One Piece RED Shanks

Specjalny film Shanksa i Mihawka „One Piece Red” będzie miał premierę 19 listopada 2021 roku. Ogłoszono film One Piece „RED”. Według Eiichiro Ody film jest prawdopodobnie kanonem. Wreszcie pojawi się Shanks; To szaleństwo myśleć, że ten film będzie miał więcej czasu twarzą w twarz z Shanksem niż cała kolekcja licząca 1000 odcinków.

Według domeny onepiece-film.jp, ONE PIECE FILM RED będzie kolejnym filmem z serii, która ukaże się 6 sierpnia 2022 roku.

O czym jest One Piece?

One Piece to japońskie anime oparte na mandze, napisane i zilustrowane przez Odę. One Piece to najlepiej sprzedająca się manga na świecie. Historia opowiada o Luffy'm, który marzy o tym, by pewnego dnia zostać Królem Piratów. W wieku 17 lat Luffy wyrusza w podróż nad morze. Po drodze rekrutuje do swojej załogi niesamowitych członków, niezależnie od ich przydatności.

Co więcej, Luffy i jego załoga walczyli z wieloma potężnymi wrogami podczas swojej podróży i obecnie walczą u boku członków Akazayi wraz z Kaidou, jednym z Imperatorów Morza dla Przyszłości w Wano Country. One Piece osiągnął kamień milowy 1000 odcinków 21 listopada 2021 r.

To tyle, jeśli chodzi o wszystkie szczegóły dotyczące One Piece dotyczące One Piece 1008, na razie bądź na bieżąco! Udostępnij ten post i powiedz nam! I, jak zawsze, bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat One Piece. Daj nam znać wszystkie swoje przemyślenia na naszym Reddicie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up