One Piece Episode 1009 Data premiery, gdzie obejrzeć?

23/01/2022 12:36

One Piece Episode 1009 Data premiery, gdzie obejrzeć?

Data premiery One Piece Episode 1009 to niedziela, 6 lutego 2021. Skomentuj, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany i powiedz nam o swoich przewidywaniach i teoriach One Piece Episode 1009.

One Piece Odcinek 1009 Oglądaj anime online

One Piece Episode 1009 jest również dostępny w wersji cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc bardzo wygodnie jest nadrobić odcinki anime One Piece. One Piece Episode 1009 można zobaczyć na następujących kanałach.

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. był w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła kręci się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Od tego czasu seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem anime i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jedną oryginalną animację wideo i trzynaście programów telewizyjnych.

Kilka firm odniosło sukces w merchandisingu i multimediach, takich jak kolekcjonerska gra karciana i seria gier wideo. Viz Media rozpowszechniało mangę na licencji w różnych krajach anglojęzycznych. Japońska seria anime była licencjonowana przez 4Kids, która została później zastąpiona przez Funimation.

One Piece zyskał uznanie krytyków za sztukę, charakteryzację, humor i historię. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwszego druku spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „najczęściej publikowane egzemplarze jednej serii komiksów autorstwa jednego autora”.

Od lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym człowieku, który wyrusza ze Wschodniego Błękitnego Morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się Królem Piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wypływają, by walczyć z piratami.

Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarza podróżuje po morzach w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up