One Piece Episode 997: Kiedy jest data premiery?

12/10/2021 18:42

One Piece Episode 997: Kiedy jest data premiery?

Data premiery One Piece Episode 997 to niedziela, 24 października 2021.

One Piece Odcinek 997 Oglądaj anime online

One Piece Episode 997 jest również dostępny w formie cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 997 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy i kompilowany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, odkrywają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem animowanym i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jeden oryginalny film animowany i trzynaście programów telewizyjnych. Różne firmy odniosły sukces w marketingu i multimediach, takich jak gra karciana i różne gry wideo. Viz Media rozpowszechniał mangę na licencji w kilku krajach anglojęzycznych. Japoński serial animowany był na licencji 4Kids, który później został zastąpiony przez Funimation.

One Piece został doceniony przez krytyków za sztukę, charakteryzację, humor i historię. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwodruków spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „największą liczbę opublikowanych egzemplarzy jednej serii komiksów przez jednego autora”. Do lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym mężczyźnie, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii, w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarzy przemierza morza w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up