Ogłoszono międzynarodowe wydanie Jujutsu Kaisen 0: kiedy się spodziewać?

12/01/2022 14:50

Jujutsu Kaisen: 0 Międzynarodowy: Ogłoszono premierę: Kiedy się spodziewać?

Seria Jujutsu Kaisen powraca z kolejnymi dobrymi wiadomościami, gdy film trafia do japońskich kin. Jujutsu Kaisen 0 wreszcie dotarło do międzynarodowych fanów, zapowiadając międzynarodową premierę Jujutsu Kaisen 0. Film wypadł bardzo dobrze, odnotowując znaczną liczbę sprzedaży biletów w pierwszych trzech dniach sprzedaży. Napisano nawet, że miał wspaniały dzień otwarcia. Po udanej premierze w japońskich kinach wydaje się, że film jest wreszcie gotowy do ukazania się międzynarodowej publiczności, która z pewnością jest już podekscytowana dotychczasowymi wielkimi osiągnięciami filmu.

Film Jujutsu Kaisen 0 pojawił się w japońskich kinach 24 grudnia 2021 roku. W ciągu osiemnastu dni od premiery film zarobił 7,7 miliarda jenów (około 66 milionów dolarów) w kasie, co czyni go 80. największym japońskim filmem. Liczby rosną każdego dnia, ponieważ film sprzedaje coraz więcej biletów. Oparta na prequelu popularnej mangi Gege Akutami, Jujutsu Kaisen 0 opowiada historię Yuta Okkotsu, chłopca nawiedzanego przez ducha przyjaciela z dzieciństwa.

Ze wszystkimi promocyjnymi filmami krążącymi w Internecie, zagraniczni fani są chętni do wiadomości o wydaniu gry poza Japonią. Oto wszystko, co wiemy o międzynarodowej premierze Jujutsu Kaisen 0.

Międzynarodowe wydanie Jujutsu Kaisena 0

Jujutsu Kaisen 0 został ogłoszony w trzech krajach na arenie międzynarodowej. Długo czekaliśmy na tę wiadomość i dość zaskakujące jest to, że otrzymaliśmy ją mniej niż 15 dni po jej premierze. Jujutsu Kaisen 0 ma ukazać się w Chinach, Korei i północnych Indiach. Film opublikował oficjalne plakaty w języku chińskim i koreańskim, a nawet ogłosił, że premiera filmu w obu krajach jest zaplanowana na luty.

Chociaż premiera filmu w Ameryce Północnej została potwierdzona, w momencie pisania nie ogłoszono daty premiery. Jednak biorąc pod uwagę wcześniejsze zapowiedzi, wydaje się, że franczyza wkrótce dotrze do międzynarodowych fanów i wyda film w kilku krajach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up