Jujutsu Kaisen Rozdział 153 - Released.news

13/06/2021 09:33

Jujutsu Kaisen Rozdział 153 to kolejny odcinek mangi, ale nikt nie wie, kiedy to nastąpi. Mangaka Gege Akutami nie cieszy się dobrym zdrowiem i został poproszony przez redakcję o miesięczną przerwę, która może zostać przedłużona w przyszłości.

Fani są bardzo zasmuceni tą wiadomością, a opublikowanie rozdziału 153 mangi Jujutsu Kaisen zajmie dużo czasu. Wszyscy martwią się, że manga Jujutsu Kaisen spotka taki sam los jak Hunter x Hunter i mają nadzieję na najlepszy możliwy wynik. Oto wszystko o dacie wydania Jujutsu Kaisen w rozdziale 153, spoilerach, przeciekach, surowych skanach i metodach czytania mangi online.

Jujutsu Kaisen Rozdział 153 Spoilery, przecieki i podsumowanie

Spoilery do rozdziału 153 Jujutsu Kaisen to coś, o czym nikt nie wie, ponieważ przyszłość historii mangi jest teraz całkowicie niepewna. Gege Akutami musi w rzeczywistości narysować płyty i wysłać rękopis, aby ujawnić prymitywne. Dlatego nic nie można ustalić na temat spoilerów i przecieków Jujutsu Kaisen 153.

Tytuł, podsumowanie i inne szczegóły rozdziału 153 Jujutsu Kaisen zajmą dużo czasu, zakładając, że wszystko wróci do normy, a Akutami odzyskuje zdrowie. Fani nie muszą mieć wielkich nadziei, ponieważ przyszłe aktualizacje mangi z łatwością zajmą ponad miesiąc.

Jujutsu Kaisen Rozdział 153 Data wydania opóźniona i przeczytana online

Według doniesień data premiery rozdziału 153 Jujutsu Kaisen jest obecnie ustalona na 13 lipca. Ale to tylko szacunek, zakładając, że miesięczna przerwa jest dokładna, a tak nie jest.

Ostatnie aktualizacje z Weekly Shonen Jump mówią, że „powinno to zająć około miesiąca”, ale nic nie jest dokładnie określone. Oznacza to, że rozdział 153 Jujutsu Kaisen może z łatwością zająć więcej niż miesiąc, a fani nie powinni mieć wielkich nadziei.

Jujutsu Kaisen Rozdział 153 będzie dostępny do gry online po oficjalnej premierze na platformach Viz Media i MangaPlus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up