Odcinek 23 Scarlet Nexus – data premiery

3 lata ago

Odcinek 23 Scarlet Nexus – data premiery

Data premiery 23 odcinka Scarlet Nexus to 2 grudnia 2021 r. Spodziewamy się, że następny odcinek Scarlet Nexus będzie wyświetlany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data emisji 23. odcinka Scarlet Nexus uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć 23 odcinek Scarlet Nexus?

Odcinki Scarlet Nexus są dostępne w Funimation, jeśli masz licencję w swoim kraju. Scarlet Nexus Episode 23 Anime Online będzie emitowany na Funimation co tydzień.

Więcej informacji na temat Scarlet Nexus

Inni pożerają ludzi groteskowymi ciałami. Aby walczyć z tym nowym wrogiem, powstaje Inna Siła Represji. Yuito, psychokinetyczny chłopiec, oszczędza szkolenie na emeryturę tej elitarnej drużyny. Z drugiej strony Kasane cieszyła się dużym zainteresowaniem ze względu na swój talent. Z drugiej strony Kasane ma dziwne sny, które ujawniają jej dziwne rzeczy, łącząc ich dwoje w ich przeznaczeniu.

Abstrakcyjny

W roku 2020 kalendarza słonecznego groteskowe organizmy zaczęły zjadać ludzi. Inne Siły Zwalczające muszą usunąć groźbę zagłady, aby pozbyć się tego złoczyńcy. Tłumienie zachowań psychokinetycznych Yuito został uratowany jako dziecko. Yuito dołącza do elitarnej drużyny i zaczyna trenować, aby stawić czoła przeciwnikom. Kasane, cudowne dziecko, została odkryta i doceniona za swoje zdolności. Z drugiej strony Kasane ma dziwny sen. W wyniku tej wizji oboje wyruszają w nieunikniony cel.

Akcja rozgrywa się w przyszłości, w alternatywnej rzeczywistości, w której ludzkość wykorzystuje technologię do budowania społeczeństwa z materiałów pochodzących z ludzkiego mózgu. Substancje te dają też ludziom ogromną moc. Druga siła represji szuka członków, którzy mogą uratować ludzkość przed innymi siłami represji. Przeciwnicy Pasa Zagłady to mutanty z kosmosu. Ludzkość wkroczyła w nową erę kierowaną przez obłąkanych mutantów znanych jako Inni.

Kiedy pierwotnie wydano Scarlet Nexus?

Scarlet Nexus został pierwotnie wydany 1 lipca 2021 roku.

Ile pór roku występuje w Szkarłatnym Nexusie?

Jest tylko jeden sezon Scarlet Nexus.

Powiązane posty

Go up