Nomad: Megalo Box 2, odcinek 6, data premiery

06/05/2021 08:02

Nomad pamięta swoją przeszłość, kiedy był członkiem zespołu Nowhere. Jego trener i reporter chwalili go i jego przyjaciela, mówiąc, że tworzą doskonały duet. Wszyscy w mieście byli dumni z tego doskonałego duetu. Dzieci cieszą się codziennymi żniwami, zanim potężni przeją miasto. Dzieci z miasta cenią sobie czasy, kiedy drużyna Nowhere była wciąż popularna i królowała. Tego dnia dzieci robią też zdjęcie Joe i całej ekipie. To dzień otwarcia Gym Nowhere.

Obecnie Gym Nowhere jest zniszczone; jest tylko jedna sekcja stojąca na ścianie. Szef wstaje i postanawia walczyć o odzyskanie własności swojego miasta. W sklepie Abuhachi Nomad bierze znaczki z niektórych dokumentów. Facet, który jej pomaga, mówi jej, żeby przestała się martwić o to, co się teraz stało. Nomad prosi mężczyznę, aby opowiedział mu, co się stało, i nie sprawi mu to żadnych problemów. Facet ujawnia, że ​​powodzie zmyły wszystko. Ale nikt nie został ranny ani zabity.

Wcześniej w Nomad: Megalo Box 2 Episode 5

Nomad zdaje sobie sprawę, że właściciel budynku pracuje z dziećmi. Przypomina mu, że powiedział mu, że nie będzie pracował z dziećmi. Właściciel odpowiada, że ​​Nomad porzucił dzieci w przeszłości. Ale nie masz innego wyjścia, jak ich powitać, aby mogli zarobić na życie. Nomad zdaje sobie sprawę, że niedawno wrócił i nikt nie pomagał dzieciom ani nie opiekował się nimi. Wychodzi i rozmawia z Oicho, który nie był zainteresowany rozmową z nim.

Oicho uważa, że ​​Nomad jest odpowiedzialny za jego stan i zniszczenie Gym Nowhere. Nomad prosi Oicho o wieści o innych dzieciach, a Oicho odpowiada, że ​​nic im nie jest, ale nie potrzebują jego pomocy. Oicho ujawnia również, że Sachio nie chce widzieć Nomada i że to wszystko skończyło się w przeszłości. Obaj rozchodzą się swoimi drogami i Nomad udają się do Gym Nowhere. Znajdź, że wszystko się zawaliło i odzyskaj tabliczkę napisaną Nigdzie. Nomad żałuje, że zostawiła dzieci i wszystkich w tym mieście.

Zastanawia się, jak to naprawić, i pamięta czas, kiedy jego kolega z drużyny był hospitalizowany. W tym dniu lekarz poinformuje Cię, że Twój partner może mieć kolejną operację, ale choroba już się rozprzestrzeniła na te węzły chłonne. Ale wątpią, czy mogą to wszystko zabrać. Nomad prosi drzwi, aby powiedzieli mu, jak mogą kontynuować leczenie. Lekarz pyta Nomada, czy jego partner ma rodzinę, a Nomad odpowiada, że ​​są jego rodziną.

Wyjawia, że ​​próbowali wszystkiego, ale obawia się, że pan Nanbu będzie miał tylko sześć miesięcy życia, po czym umrze. Ale jeśli przeprowadzą kosztowną operację, pan Nanbu będzie żył dłużej. Doktor wyjawia, że ​​pragnieniem Nanbu było spędzenie reszty życia w pokoju z rodziną. Później Nomad wchodzi do pokoju, w którym przebywa Pan Nanbu. Ten ostatni przypomina Nomadowi, że cenny uczeń Jurija chciał się z nim zaprzyjaźnić i zapomniał swojego imienia. Sachio wrzeszczy, że ma na imię Liu.

To moment, w którym Nomad zmienia nazwę. Pan Nanbu nazywa go Joe i mówi, że otrzymał ofertę. Joes zaniemówił, myśląc o uleczeniu pana Nanbu. Sachio komentuje, że próba osiągnięcia tego jest meczem pokazowym. Pan Nanbu patrzy na Joe i zdaje sobie sprawę, że lekarz powiedział mu prawdę. Sachio ujawnia, że ​​Joe wróci na ring po ponad roku nieobecności. Pan Nanbu próbuje przekonać Nomada do przyjęcia meczu, mimo że nie jest to oficjalne.

Przypomina jej, że dzieci traktują to poważnie. Nanbu każe mu również przyjąć to jako prezent dla Jurija, który wrócił do świata Megalobox. Obecnie Nomad zdaje sobie sprawę, że był to ostatni raz, kiedy widział pana Nanbu. Sachio odwiedza Nomada i pokonuje go w sparingu, a Nomad traci przytomność po otrzymaniu ciężkiego ciosu. Później Nomad odkrywa, że ​​Sachio wszedł do podziemnego boksu. Sachio przegrywa swoją pierwszą walkę, a Nomad postanawia mu pomóc.

Data premiery odcinka 6 sezonu 2 Megalo-Box

Premiera ostatniego 6 odcinka sezonu 2 Megalo Box w niedzielę 9 maja 2021 r. O godzinie 23:00 czasu JST. Możesz oglądać Megalo Box Season 2 online na AnimeLab i Funimation.