Napięta Nikki Odcinek 11 Data premiery

3 lata ago

Oparte na homonimicznej mandze napisanej i zilustrowanej przez Shibę, „Tensura Nikki: Tensei Shitara Slime Datta Ken” lub „The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a Slime” to anime „kawałek życia”. Jest to znacznie lżejszy spin-off z popularnego serialu animowanego isekai „Tensei Shitara Slime Datta Ken”, który obraca się wokół codziennego życia mieszkańców Tempest. Premiera anime miała miejsce 6 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Tensure Nikki Odcinek 11 Data premiery

11. odcinek „Tensure Nikki”, zatytułowany „Gdzie jest Święty Mikołaj?”, zostanie wyemitowany 15 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek można oglądać w różnych momentach na Tokyo MX, MBS, BS11, TV Aichi, TVh, TVQ, GYT, GTV, TV-U, AT-X i Animax. Studio 8bit, które jest gospodarzem oryginalnej serii, opracowało ten spin-off, z Yuuji Haibarą jako głównym reżyserem i Kotatsumikanem jako głównym scenarzystą. Risa Takai narysowała postacie, a RON skomponował muzykę. Akane Kumada zaśpiewała piosenkę otwierającą „Brand New Diary”. Animacja i ogólny wygląd serii spinoff bardzo różni się od oryginalnej serii, ponieważ jest prowadzona przez zupełnie nową grupę ludzi. Cała główna obsada „Tensei Shitara Slime Datta Ken” powtórzyła swoje role w spin-offie.

Gdzie oglądać 1. sezon Tensura Nikki online?

Widzowie spoza Azji Południowo-Wschodniej mogą oglądać oryginalną japońską wersję odcinków „Tensure Nikki” z angielskimi napisami na Crunchyroll i VRV tego samego dnia, w którym są emitowane w Japonii. W przypadku widzów z Azji Południowo-Wschodniej i Azji Południowej odcinki są odtwarzane na kanale YouTube Muse Asia w tym samym czasie.

Napięta Nikki Odcinek 11 Spoilery

W odcinku 10 śnieżna noc pokryła całe miasto Tempest. Przypominając sobie, co robił jako dziecko w Japonii, Rimuru skacze po śniegu z okna swojego domu. Dowiaduje się, że w okolicy zawsze padały obfite opady śniegu i postanawia zatrudnić do sprzątania całe miasto, w tym gości. Początkowo Youm i jego zespół niechętnie wykonują inne zadania, ale kiedy dowiadują się, że inną opcją jest trenowanie z Hakurou, pędzą do wykonania swojej części.

Rimuru wpada na pomysł zbudowania chaty lodowej i zaczyna nad nią pracować z niektórymi dziećmi Tempesta i władcą demonów Milimem. W ostatnich latach Geld i plemię Orków straciły wielu swoich członków z powodu zimy. Jednak w tym roku Geld nie chce stracić nikogo innego. W odcinku 11 zima nadal będzie wpływać na Tempest, powodując, że odwiedzający będą przebywać w mieście znacznie dłużej niż zwykle. Pomimo tego, co mogą powiedzieć na głos, prawdopodobnie wszyscy są zadowoleni z pobytu. Krasnoludy mogły zachowywać się jak Święty Mikołaj i rozdawać prezenty.

Powiązane posty

Go up