Napięta Nikki: Tensei shitara Slime Datta Ken Odcinek 10 | Komunikat prasowy

08/06/2021 05:19

Tensura Nikki: Tensei Shitara Slime Datta Ken ”lub„ The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a Slime ”to anime typu kawałek życia, które służy jako seria pochodna z popularnego anime telewizyjnego isekai fantasy„ Tensei Shitara Slime Datta Ken ”. Seria spinoff opisuje codzienne życie Rimuru i innych mieszkańców Tempest. Inne główne postacie z oryginalnego anime również regularnie pojawiają się w „Tensure Nikki”. Premiera anime miała miejsce 6 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Data wydania 10. odcinka Tensura Nikki

10. odcinek „Tensure Nikki” zatytułowany „Snow Covers Monster City” zostanie wyemitowany 8 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek można oglądać w różnych momentach na Tokyo MX, MBS, BS11, TV Aichi, TVh, TVQ, GYT, GTV, TV-U, AT-X i Animax. Studio 8bit, które jest gospodarzem oryginalnej serii, opracowało ten spin-off, z Yuuji Haibarą jako głównym reżyserem i Kotatsumikanem jako głównym scenarzystą. Risa Takai narysowała postacie, a RON skomponował muzykę. Akane Kumada zaśpiewała piosenkę otwierającą „Brand New Diary”. Animacja i ogólny wygląd serii spinoff bardzo różni się od oryginalnej serii, ponieważ jest prowadzona przez zupełnie nową grupę ludzi. Cała główna obsada „Tensei Shitara Slime Datta Ken” powtórzyła swoje role w spin-offie.

Gdzie oglądać 1. sezon Tensura Nikki online?

Widzowie spoza Azji Południowo-Wschodniej mogą oglądać oryginalną japońską wersję odcinków „Tensure Nikki” z angielskimi napisami na Crunchyroll i VRV w dniu ich emisji w Japonii. Widzowie z Azji Południowo-Wschodniej i Południowej mogą jednocześnie odtwarzać odcinki na kanale YouTube Muse Asia.

Napięta Nikki Odcinek 10 Spoilery

W odcinku 9 Winter rozpoczęła swój pobyt w Tempeście. Rimuru zaczyna nosić wyściełane kimono, aby zaznaczyć zmianę pory roku. Kiedy mówi, że nie chce być widziany w stanie zamrożonym, Milim przypomina mu, że zawsze chodzi nago w swojej oślizgłej postaci. Wraz z nadejściem zimy Rimuru zdaje sobie sprawę, że ludzie będą używać więcej drewna opałowego, więc wysyła Gobutę i innych strażników, aby ostrzegli ludność przed niebezpieczeństwem pożaru w środku. Tymczasem Eren, Kaval i Gido przybywają do Tempest i spotykają Youma i jego grupę podczas ucieczki przed Pajęczym Rycerzem.

Youm jest zdumiony, jak gościnni i przyjaźni są ludzie z Tempest. Zdaje sobie również sprawę, że są całkowicie lojalni wobec Rimuru. Jest jednak zmuszony zaakceptować fakt, że mieszkańcy jego nowego domu są dość potworni, gdy widzi, jak ucztują na zwłokach Pajęczego Rycerza. W odcinku 10 opady śniegu prawdopodobnie zmienią wygląd ziemi. Tempest mógł świętować Boże Narodzenie. Po zapoznaniu się z Mikołajem Milim może być zafascynowany tym pomysłem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up