Slime Diaries Episode 2 data i godzina premiery, gdzie go obejrzeć

08/04/2021 10:39

Czy żałujesz, że reinkarnowałem się jako Slime, teraz, gdy zimowy sezon animacji 2021 już za nami? Studio 8bit jest tutaj, aby pomóc, ponieważ właśnie wydano Slime Diaries. Jest to dwunastoodcinkowa seria spinoff, oparta na spinoffowej mandze o tej samej nazwie. Pamiętniki szlamu.

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć więcej Rimuru i jego przyjaciół, czy może martwisz się, że jest panem demonów? The Slime Diaries pokazuje nam, że chociaż nie wszystko w Tempest jest zabawne i gry, to niektóre rzeczy są.

Poniżej znajduje się ściągawka ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o odcinku 2 The Slime Diaries, od daty i godziny emisji po zapowiedź popularnego anime Isekai.

Omówienie Slime Diaries oraz podsumowanie odcinka 1

Teoretycznie prawdopodobnie wiedzieliśmy, że nasze ulubione postacie mogą się dobrze bawić, gdy nie ratują świata. Mimo to oglądanie ich dobrze się bawiących może być bardziej zabawne niż można by się spodziewać, jeśli zrobi się to dobrze.

Prawdopodobnie słyszałeś o Rimuru, który zaczyna jako robotnik w naszym świecie, ale kończy się śmiercią i reinkarnacją w wszechmocnym szlamie. Wielu fanów śledziło przezabawne i często niebezpieczne przygody Rimuru. Drugi sezon Time I Got Reincarnated as a Slime był mroczny i pełen śmierci, ale The Slime Diaries przypomina nam, że Rimuru wciąż znajduje się w magicznym świecie, który również powinien być zabawny.

The Slime Diaries może nie mieć tak złożonej fabuły jak główna seria. Mimo to ten spin-off to świetny sposób na poznanie naszych ulubionych bohaterów w bardziej swobodnej scenerii, gdzie ich życie i domy nie są ciągle zagrożone.

Odcinek 1 zaczyna się, gdy Rimuru postanawia zapisać swoje przygody w dzienniku, ale teraz, gdy Tempest ma ponad 10 000 zamieszkujących je potworów, przekonanie ich, by się dogadali, wymaga całej jego energii. Shion próbuje zaopiekować się Rimuru, przynosząc mu herbatę, co prowadzi do zabawnych starć, podczas gdy Rimuru otwiera nowy budynek montażowy.

Slime Diaries Episode 2 Data premiery

Odcinek 2 The Slime Diaries zostanie wyemitowany we wtorek 13 kwietnia 2021 w Japonii dla użytkowników premium Crunchyroll. Ci, którzy używają Crunchyroll za darmo, będą musieli poczekać trochę dłużej, być może kilka tygodni.

The Slime Diaries Episode 2 Czas premiery

Oczekujemy, że The Slime Diaries Episode 2 zostanie wyemitowany 13 kwietnia około 23:00 czasu JST. Jeśli te czasy są nadal prawidłowe, odcinek 2 będzie emitowany w następujących różnych strefach czasowych:

Czas pacyficzny: 7:00 (13 kwietnia)

Czas środkowy: 9:00 (13 kwietnia)

Czas wschodni: 10:00 (13 kwietnia)

Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00 (13 kwietnia)

The Slime Diaries Episode 2 Gdzie oglądać?

The Slime Diaries jest dostępny na Crunchyroll, gdzie znajduje się również główna seria. Jak zwykle subskrybenci mogą oglądać odcinki, gdy tylko zostaną opublikowane.

Ci, którzy oglądają Crunchyroll za darmo, będą musieli poczekać trochę dłużej, ale nie martw się, odcinki będą darmowe dla wszystkich. Jeśli interesuje Cię Crunchyroll, możesz wypróbować 14-dniowy bezpłatny okres próbny, zanim zapłacisz 7,99 USD miesięcznie, aby oglądać swoje ulubione programy.

Odcinek 2 The Slime Diaries zostanie wyemitowany za niecały tydzień dla użytkowników premium Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up