Kumo desu ga, Nani ka Odcinek 15 Data premiery

18/04/2021 07:03

Opracowany na podstawie serii japońskich powieści napisanych przez Okinę Babę i zilustrowanych przez Tsukasa Kiryu, "Kumo desu ga, Nani ka?" lub „Jestem pająkiem i co z tego?” fantasy anime isekai. Opowiada historię kobiecej bohaterki (fandom nazwał ją „Kumoko”), która odradza się w alternatywnym świecie w postaci pająka z lochu. Szybko odkrywa brutalne zasady rządzące tym okrutnym i pełnym przemocy światem i uczy się akceptować swoją nową sytuację. Z biegiem czasu staje się niezwykle potężną jednostką. Anime miało swoją premierę 8 stycznia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

Kumo desu ga, Nani ka Odcinek 15 Data premiery

Odcinek 15 „Kumo desu ga, Nani ka”, zatytułowany „Mama wysłała te nudne pająki?”, Zostanie wyemitowany 23 kwietnia 2021 na AT-X, Tokyo MX, BS11, KBS, SUN i VAT. Millepensee Studios opracowało anime. Wyprodukowali go Jōtarō Ishigami, Shin Itagaki jako reżyser oraz Okina Baba i Yūichirō Momose jako scenarzyści. Muzykę skomponował Shūji Katayama, a Kii Tanaka zaprojektował postać. Pierwsze 12 odcinków ma tytuł otwierający: „Tkaj dalej swoją pajęczą ścieżkę” Riko Azuny i „Daj z siebie wszystko! Motyw Kumoko-san ”autorstwa Aoi Yūki jako motyw końcowy. Pozostałe 12 odcinków ma motyw otwierający „Bursty Greedy Spider” Konomi Suzuki i temat kończący „Genjitsu Totsugeki Hierarchy” autorstwa Watashiego / Kumoko (Aoi Yuuki).

Gdzie zobaczyć Kumo desu ga, Nani ka? Sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial na Crunchyroll i VRV z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami tego samego dnia, w którym zostanie wyemitowany w Japonii. Kumo desu ga, Nani ka? jest dostępny dla widzów w Azji Południowo-Wschodniej na kanale Medialink Ani-One Asia w serwisie YouTube oraz w serwisie Bilibili. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim są również dostępne na Crunchyroll. W Japonii odcinki można oglądać w serwisie Netflix Japan z japońskim dźwiękiem i napisami. 19 lutego 2021 r. W Crunchyroll zaczęły być przesyłane strumieniowo angielskie, francuskie, niemieckie, portugalskie, hiszpańskie i rosyjskie wersje odcinków z dubbingiem.

Kumo desu ga, Nani ka Odcinek 15 Spoilery

W odcinku 14 Kumoko ratuje młodą Sophię i jej rodziców przed bandytami i elfami. Obecnie Sue, która została poddana praniu mózgu, zabija króla Meigesa i oskarża Shuna. Wkrótce pałac zostaje najechany przez rebeliantów i wrogów, na czele z Hugo, Cylisem i Sophią. Filimøs i Hyrince przybywają i ratują Shuna. Podczas ucieczki Shun wpada na Katię, która została poddana praniu mózgu i prawie go zabija. Po chwilowym odzyskaniu przytomności dźga się nożem, ale Shun udaje się ją uratować dzięki jej uzdrawiającym mocom.

Sophia dogania ich i wyjawia, że ​​jest jedną z reinkarnacji. Z łatwością pokonuje Filimøs, podczas gdy tajemnicza zakapturzona postać atakuje Shuna. Wtedy przybywa Feirune i ratuje ich. Odcinek kończy się, gdy Sophia rozmawia z Władcą Demonów, mówiąc mu, że wszystko poszło zgodnie z planem. W odcinku 16 tożsamość zakapturzonej postaci została ujawniona. Naiwność Shuna może przysporzyć więcej kłopotów jego sojusznikom.

Powiązane posty

Go up