Nabór najemników Rozdział 81 – data wydania

04/04/2022 12:15

Nabór najemników Rozdział 81 – data wydania

Data wydania rozdziału 81 rejestracji najemników wyznaczona na niedzielę, 17 kwietnia 2022 w sklepach, jak podano. Surowe skany rozdziału 81 Mercenary Enrollment zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Przeczytaj rozdział 81 o rekrutacji najemników w mandze

Mercenary Enrollment Chapter 81 Manga Online to cotygodniowa manga, fani z niecierpliwością czekali na kolejny rozdział Mercenary Enrollment, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, dzięki czemu możesz przeczytać Mercenary Enrollment Chapter 81 from platform manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Dowiedz się więcej o rekrutacji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej. Został uwięziony w obcym kraju i musiał pracować jako najemnik, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. i

Z drugiej strony Jin szybko odkrywa, że ​​przetrwanie okresu dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Ijinowi pozostał tylko rok w liceum, więc musi nauczyć się nowych strategii poruszania się w szkole. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? A może szkoła sobie z tym poradzi?

Jest wysokim nastolatkiem o siwiejących włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę niższy niż ludzie z Sił Specjalnych, ale przynajmniej tak silny, jak się wydaje. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa.

Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, luźnego stroju i formalnego garnituru jest dla niego normą (po zostaniu stażystą ochroniarza).

Powiązane posty

Go up