Werbunek najemników Rozdział 78 – data wydania

14/03/2022 11:39

Werbunek najemników Rozdział 78 – data wydania

Data premiery rozdziału 78 Mercenary Enrollment wyznaczona na niedzielę, 27 marca 2022 w sklepach, jak podano. Surowe skany rozdziału 78 Mercenary Enrollment zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Przeczytaj rozdział 78 dotyczący rekrutacji najemników w mandze

Mercenary Enrollment Chapter 78 Manga to cotygodniowa manga, fani z niecierpliwością czekali na kolejny rozdział o Mercenary Enrollment, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, dzięki czemu możesz przeczytać 78. rozdział o rekrutacji najemników z następujących platform mangi, aby wesprzeć twórców: Webtoon. com

Dowiedz się więcej o rekrutacji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej. Został uwięziony w obcym kraju i musiał pracować jako najemnik, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. i

Z drugiej strony Jin szybko odkrywa, że ​​przetrwanie okresu dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Pozostał tylko rok szkoły średniej, więc Ijin musi nauczyć się nowych strategii poruszania się po obiekcie. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? Czy szkoła może to przyjąć?

Jest wysokim nastolatkiem o siwiejących włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę niższy niż ludzie z Sił Specjalnych, ale przynajmniej wydaje się tak silny. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa.

Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, luźnego stroju i formalnego garnituru jest dla niego normą (po zostaniu stażystą ochroniarza).

Powiązane posty

Go up