Nabór najemników Rozdział 66 – data wydania

25/12/2021 15:46

Nabór najemników Rozdział 66 – data wydania

Mercenary Enrollment Chapter 66 Data wydania wyznaczona na niedzielę, 2 stycznia 2022 w sklepach, jak pokazano. Surowe skany rozdziału 66 Mercenary Enrollment zostaną przeskanowane online na 2-3 dni przed zniknięciem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczną wersję.

Przeczytaj rozdział 66 mangi online na temat rekrutacji najemników w języku angielskim

Mercenary Enrollment Chapter 66 Manga Online English to cotygodniowa manga, fani czekali na kolejny rozdział Mercenary Enrollment, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł przeczytać rozdział Mercenary Enrollment 66 z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Więcej informacji o rejestracji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, zostawiając go w obcym kraju i zmuszony do pracy jako najemnik, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. Z drugiej strony Ijin szybko odkrywa, że ​​przetrwanie do wieku dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Ijinowi pozostał tylko rok do liceum, więc musi nauczyć się nowych strategii poruszania się po szkole. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? Czy szkoła może to zaakceptować?

Jest wysokim nastolatkiem o siwych włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę mniejszy od żołnierzy sił specjalnych, ale przynajmniej tak silny, jak się wydaje. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa. Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, codziennego stroju i formalnego stroju jest dla niego standardem (po zostaniu stażystą ochroniarza).

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up