Rejestracja najemników Rozdział 72 – data wydania

08/02/2022 20:46

Rejestracja najemników Rozdział 72 – data wydania

Data premiery rozdziału 72 w zapisie najemników wyznaczona na niedzielę, 14 lutego 2022 r., w sklepach, jak wspomniano. Surowe skany rozdziału 72 Mercenary Enrollment zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Przeczytaj rozdział o rekrutacji najemników w mandze 72

Mercenary Enrollment Chapter 72 Manga Online to cotygodniowa manga, fani z niecierpliwością czekali na kolejny rozdział Mercenary Enrollment, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby móc przeczytać rozdział 72 Mercenary Enrollment Chapter 72 z platform manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Więcej informacji na temat rekrutacji najemników

Ijin Yu miał osiem lat, gdy jego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, zostawiając go w obcym kraju i zmuszony do pracy jako dziecko najemnika, aby przeżyć. Jest mnóstwo jedzenia i schronienia dla niego i reszty jego rodziny, kiedy po dziesięciu latach wraca do Korei. i

Z drugiej strony Jin szybko odkrywa, że ​​przetrwanie okresu dojrzewania to zupełnie inne wyzwanie. Ijinowi pozostał tylko rok w liceum, więc musi nauczyć się nowych strategii poruszania się w szkole. Jak długo możesz wytrzymać w liceum? Czy szkoła może to przyjąć?

Jest wysokim nastolatkiem o siwiejących włosach i długich brązowych włosach. Jest trochę niższy niż ludzie z Sił Specjalnych, ale przynajmniej wydaje się tak silny. Pod względem umiejętności bojowych ma obecnie przewagę nad resztą postaci manhwa.

Kiedy był najemnikiem, nosił oliwkowozielony mundur i chusteczkę, aby ukryć swoją tożsamość. Noszenie mundurka szkolnego, luźnego stroju i formalnego garnituru jest dla niego normą (po zostaniu stażystą ochroniarza).

Powiązane posty

Go up