My Hero Academia, sezon 5, odcinek 19, spoilery i data premiery

02/08/2021 07:42

„My Hero Academia” lub „Boku no Hero Academia” to anime o superbohaterach, oparte na japońskiej mandze napisanej i zilustrowanej przez Kouhei Horikoshi. Kręci się wokół Izuku Midoriyi, który urodził się bez supermocy lub „dziwactwa” w świecie, w którym ma je 80% populacji. Jednak jego los zmienia się, gdy All Might, ulubiony zawodowy bohater Midoriyi, wybiera go na swojego następcę.

W odcinku 18 Midoriya i Bakugou uczą się od Fuyumi i Shouto skomplikowanej historii rodziny Todoroki. Po wyjściu z domu Natsuo zostaje schwytany przez Endinga, obłąkanego złoczyńcę, który chce, by Endeavour go zabił. Gdy Bohater Płomienia prowadzi uczniów z powrotem do ich akademika, Ending daje się poznać. Widząc swojego syna w szponach złoczyńcy, Endeavour jest zbyt zrozpaczony, by go uratować. Ale nie jego trzech uczniów. Ratują Natsuo i wszystkich innych oraz chwytają Ending, udaremniając jego plan śmierci z rąk Endeavoura. W scenie po napisach Endeavour mówi Fuyumi, że zamierza zbudować dom dla niej i Rei. Jeśli jesteście ciekawi, czego się spodziewać w następnym odcinku, mamy Cię w zasięgu ręki.

Data premiery odcinka 19 My Hero Academia sezon 5

19. odcinek piątego sezonu My Hero Academia, zatytułowany „Więcej bohatera niż ktokolwiek”, zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2021 r. na ytv i NTV. Studio Bones wyprodukowało serię, z Kenji Nagasaki i Masahiro Mukai jako reżyserami i Yousuke Kuroda jako głównym scenarzystą. Hitomi Odashima i Yoshihiko Umakoshi narysowali postacie, a muzykę skomponował Yuki Hayashi. W pierwszych 13 odcinkach tematem otwierającym jest „Nie. 1 ”, w wykonaniu DISH, a ostatnim tematem jest „Ashiato ”, śpiewane przez peggie. Od 14 odcinka, motywem otwierającym jest „Carousel” MAN WITH A MISSION, a motywem końcowym „Uso ja Nai” Soushi Sakiyamy. 8 maja 2021 r. Adult Swim rozpoczęła transmisję sezonu 5 w swoim bloku Toonami.

Gdzie oglądać sezon 5 My Hero Academia online?

Subskrybenci mogą oglądać pięć odcinków sezonu „My Hero Academia” na Funimation z japońskimi napisami audio i angielskimi w tym samym dniu, w którym są emitowane w Japonii. Ponadto w Funimation dostępne są wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim. 10 kwietnia 2021 r. Funimation rozpoczął transmisję strumieniową dubbingowanych wersji odcinków. W Stanach Zjednoczonych sezon jest dostępny na Hulu.

Odcinki 5 sezonu można również oglądać na Crunchyroll i VRV. Skandynawscy widzowie mogą oglądać sezon 5 z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Wakanim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą zrobić to samo w AnimeLab. Ponadto odcinki sezonu 5 są nadawane w różnych częściach Azji Południowej i Południowo-Wschodniej w Viu, Bilibili, WeTV, iflix i różnych innych oddziałach Medialink. Sezon 5 jest również dostępny w serwisie Netflix w wybranych krajach azjatyckich, w tym w Japonii i Indiach.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 19 Spoilery

Akcja „Endeavour Agency Arc” zakończyła się transmisją osiemnastego odcinka. Począwszy od odcinka 19, oryginalny odcinek mangi "Paranormal Liberation War Arc" będzie prawdopodobnie animowany. Trzeci kwartał może rozpocząć się dla uczniów z klasy 1-A. Zapewne chętnie pokażą wszystko, czego nauczyli się podczas studiów. Aizawa i Present Mic mogą zostać wezwani do więzienia Tartarus i odkryć, że czarny charakter Kurogiri został stworzony ze zwłok ich przyjaciela Oboro Shirakumo.

Część odcinka może skupiać się na Aizawie, Mic the Present, Oboro i jego czasie na studiach. Opinia publiczna była w stanie dowiedzieć się, co stało się z Oboro i jak All For One i Liga Złoczyńców zdobyły zwłoki Oboro. Dzisiaj Aizawa i mikrofon teraźniejszości mogą spróbować przywrócić wspomnienia Oboro na pierwszy plan w umyśle Kurogiriego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up