My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 15 Spoilery

02/07/2021 08:17

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o spoilerach i prognozach odcinka 5 sezonu My Hero Academia. My Hero Academia ”lub„ Boku no Hero Academia ”to animowany serial o superbohaterach oparty na japońskiej mandze napisanej i zilustrowanej przez Kouhei Horikoshi. Opowiada historię Izuku, chłopca urodzonego w niezwykłym świecie, który przez 80% czasu posiada dziwactwa i supermoce. Po All Might, bohaterze chłopca, Midoriya, jego życie całkowicie się zmienia. Chłopiec wybiera go na następcę Quirk One For All.

Sugeruje się, że Hawks zabił Best Jeanist podczas sezonu 5, odcinek 14. Midoriya, Bakugou i Shouto rozpoczynają staż w Endeavour i obserwują, jak ich pracodawca bez wysiłku pokonuje złoczyńcę. Midoriya i Bakugou później dowiadują się, że Endeavour odmawia ich nauczania i chce tylko skupić się na ich synu Shouto. Wtedy bohater numer jeden na świecie łamie kod Jastrzębi, który ujawnia tożsamość kolejnego wroga, Armii Wyzwolenia.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 15 Spoilery

Endeavour powierzył nowym stażystom szkolenie ich asystentów. W odcinku 15 Endeavour może zdecydować się na samodzielne szkolenie po rozszyfrowaniu pełnego zakresu wiadomości Hawka i uświadomieniu sobie stawki. W końcu do Armii Wyzwolenia należy ponad 100 000 członków. Bohaterowie potrzebują wszystkich, którzy mogą z nimi walczyć. Zapewne dlatego Komisja zwróciła się do UA o powrót studentów do heroicznych studiów.

Dla Midoriyi i innych najbliższe dwa tygodnie będą prawdopodobnie wspaniałe. Chociaż jego postać ostatnio się zmieniła, Endeavour prawdopodobnie będzie tak samo twardy jak on i będzie wymagał od swoich uczniów najlepszych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w takich warunkach wszyscy trzej uczniowie dobrze się rozwijają. Postrzega siebie jako konkurenta i każdy stara się być lepszy od dwóch pozostałych. Tymczasem Hawks może również uczestniczyć w spotkaniu Ligi Złoczyńców.

Data premiery odcinka 5 sezonu My Hero Academia

Data premiery odcinka 15 sezonu 5 My Hero Academia to sobota, 3 lipca 2021 o godzinie 17:30 JS.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 15 Wersja online

My Hero Academia Season 5 Episode 15 można zobaczyć online na następujących platformach anime i prosimy widzów, aby korzystali z legalnych źródeł i pomagali twórcom.

Funimacja
Hulu
Crunchyroll
AnimeLab

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up