My Hero Academia, sezon 5, odcinek 18, spoilery i data premiery

3 lata ago

„My Hero Academia” lub „Boku no Hero Academia” to anime o superbohaterach, oparte na japońskiej mandze napisanej i zilustrowanej przez Kouhei Horikoshi. Opowiada historię Izuku Midoriyi, który urodził się w świecie, w którym 80% populacji ma dziwactwa lub supermoce. Izuku jest jednym z pozostałych 20%, ale to nie przeszkadza mu marzyć o zostaniu zawodowym bohaterem. Jego życie zmienia się na zawsze, gdy poznaje All Mighta, numer jeden i ulubionego bohatera Izuku. Zdając sobie sprawę, że chłopiec posiada ogromną odwagę i odwagę, All Might wybiera go na swojego następcę dla swojego Quirk One For All.

W odcinku 17 Midoriya, Bakugou i Shouto starają się nadążyć za Endeavourem, ale można powiedzieć, że z dnia na dzień stają się coraz lepsi. Sam w swoim biurze Endeavour zastanawia się nad zaszyfrowaną wiadomością, którą otrzymał od Hawksa. Fuyumi prosi go, by zabrał Midoriyę i Bakugou na kolację, aby mogła poznać przyjaciół Shouto. Kiedy Endeavour i Shouto przybywają z Midoriyą i Bakugou, widzą, że Natsuo tam jest. Wkrótce po rozpoczęciu kolacji, poufne informacje o rodzinie Todoroki zaczynają być ujawniane, ku zakłopotaniu Midoriyi i Bakugou. W scenie po napisach Ending, były wróg Endeavour, z uśmiechem na twarzy ogląda biuletyn o obecnym bohaterze numer 1. Jeśli zastanawiasz się, czego się spodziewać w następnym odcinku, mamy Cię w zasięgu ręki.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 data premiery

Odcinek 18 piątego sezonu „My Hero Academia”, zatytułowany „The Unforgiven”, zostanie wyemitowany 31 lipca 2021 r. na ytv i NTV. Studio Bones wyprodukowało serię, z Kenji Nagasaki i Masahiro Mukai jako reżyserami i Yousuke Kuroda jako głównym scenarzystą. Hitomi Odashima i Yoshihiko Umakoshi narysowali postacie, a muzykę skomponował Yuki Hayashi. W pierwszych 13 odcinkach tematem otwierającym jest „Nie. 1 ”, w wykonaniu DISH, a kończącym tematem jest „Ashiato ”, śpiewane przez peggie. Od 14 odcinka, motywem otwierającym jest „Carousel” MAN WITH A MISSION, a motywem końcowym „Uso ja Nai” Soushi Sakiyamy. 8 maja 2021 r. Adult Swim rozpoczęła transmisję sezonu 5 w swoim bloku Toonami.

Gdzie oglądać sezon 5 My Hero Academia online?

Subskrybenci mogą oglądać pięć odcinków sezonu „My Hero Academia” na Funimation z japońskimi napisami audio i angielskimi w tym samym dniu, w którym są emitowane w Japonii. Ponadto w Funimation dostępne są wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim. 10 kwietnia 2021 r. Funimation rozpoczął transmisję strumieniową dubbingowanych wersji odcinków. W Stanach Zjednoczonych sezon jest dostępny na Hulu.

Odcinki 5 sezonu można również oglądać na Crunchyroll i VRV. Skandynawscy widzowie mogą oglądać sezon 5 z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Wakanim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą zrobić to samo w AnimeLab. Ponadto odcinki sezonu 5 są nadawane w różnych częściach Azji Południowej i Południowo-Wschodniej w Viu, Bilibili, WeTV, iflix i różnych innych oddziałach Medialink. Sezon 5 jest również dostępny w serwisie Netflix w wybranych krajach azjatyckich, w tym w Japonii i Indiach.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 Spoilery

W odcinku 18 Midoriya i Bakugou mogli dowiedzieć się o starszym bracie Shouto, Toya, io tym, co się z nim stało. Rodzina Todoroki zbudowała kapliczkę w miejscu, które kiedyś było ich sypialnią. Najwyraźniej myślą, że nie żyje. Kiedy Endeavour i uczniowie odejdą, Fuyumi prawdopodobnie podziękuje Midoriyi za przyjaźń ze Shoto.

W międzyczasie Ending mógł schwytać Natsuo w nadziei, że wykorzysta syna Endeavoura jako Bohatera nr 1, by go zabić. Kiedy Endeavour przybywa ze stażystami, może niechętnie atakować Ending, ponieważ może zranić Natsuo. To prawdopodobnie da trzem uczniom przypadkową szansę trafienia wroga przed Bohaterem Płomienia.

Powiązane posty

Go up