My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 Spoilery, data i godzina premiery

26/07/2021 15:35

Oparta na mandze o tej samej nazwie autorstwa Kohei Horikoshi, My Hero Academia to serial anime, który jest obecnie w piątym sezonie. Podążaj za Izuku Midoriyą jako protagonistą i zanurz go w świecie bohaterów i złoczyńców.

Izuku Midoriya to młody człowiek, który aspiruje do miana najlepszego bohatera na świecie. Aby pomóc mu zrealizować swoje marzenie, All Might przenosi na ciebie swoje dziwactwo. Izuku ciężko trenuje i szybko się rozwija, aby zbliżyć się do swojego celu. Porozmawiajmy teraz o spoilerach, dacie premiery i godzinie 18 odcinka My Hero Academia.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 17 Podsumowanie

W podsumowaniu odcinka 17 sezonu 5 My Hero Academia złoczyńca kradnie cywilowi ​​aktówkę. Deku, Bakugo i Shoto gonią go. Jednak Endeavour łapie złodzieja przed nimi i ponownie go uderza w pośpiechu.

Dylemat Endeavoura

Tym razem słyszą raport o trafieniu i podbiegają bliżej, by złapać oskarżonego. Po raz kolejny Endeavour pojawia się jako pierwszy na scenie. Endeavour przybywa do swojego biura i przypomina sobie treść książki o wojnie meta-wyzwoleńczej.

Myśli o swojej rodzinie io tym, że Natsu wciąż nie może mu wybaczyć. Fuyumi zaakceptował swojego ojca, podczas gdy Shoto chce zobaczyć, jak od teraz wypełnia swoją rolę ojca. Pomyśl też o tym, jak All Might powiedział mu, że są inni. Nie musi stać się tym samym symbolem pokoju, którym był.

Rodzina Todoroków

Następnego dnia Endeavour zabiera ich na trening, ale nadal nie mogą go pokonać. Idą na kolację do domu Fuyumi. Przybywa też Natsu. Wspomina o przeszłym incydencie, w którym Endeavour nie pozwolił Todorokiemu jeść przyprawionej żywności.

Natsu nie może już tego znieść i wychodzi z kolacji. Po obiedzie Todoroki opowiada o tym, jak nadal nie wybaczył Endeavour, Deku próbuje mu powiedzieć, że czeka, aby zobaczyć, jak się sprawy potoczą. Endeavour pamięta swojego syna Toyę i pragnie być z nimi.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 Spoilery

W spojlerach My Hero Academia, sezon 5, odcinek 18, złoczyńca grasuje przed domem Fuyumi. To ten, który Endeavour złapał siedem lat temu. Po wyjściu z więzienia pierwszą rzeczą, którą zrobił, było zbadanie sprawy. Teraz jest na zewnątrz, gotowy do ataku na Natsu.

Przeszłość rodziny

Todoroki ujawnia historię swojego brata Toyi. Fuyumi mówi, że Natsu i Toya byli ze sobą bardzo blisko, gdy byli dziećmi. Wierzy również, że rodzina może teraz iść naprzód, gdy stan zdrowia jej matki się poprawi. Jednak Natsu wciąż nie może wybaczyć Endeavour. Uważa, że ​​jest wyłącznie odpowiedzialny za śmierć Toyi.

Endeavour i chłopcy są gotowi do wyjścia. Bakugo prosi o przepis na tofu, a Endeavour dziękuje Fuyumi za obiad. Fuyumi dziękuje Midoriyi za zaprzyjaźnienie się ze Shoto, gdy jego grupa w końcu odchodzi.

Koniec

Endeavour sugeruje, aby dzieci pokazywały mu się co najmniej dwa razy w tygodniu, aby stać się silniejszym. Bakugo narzeka, że ​​samochód jest za mały dla bohatera numer jeden. Między nimi wybucha kłótnia i właśnie w tym momencie pojawia się przed nimi złoczyńca.

Złoczyńca złapał Natsu swoimi paskami. Endeavour wysiada z samochodu i prosi go, by wysadził Natsu. Endeavour pamięta tego złoczyńcę sprzed siedmiu lat i nazywa się Ending. Mówi jej, że zamierza zabić Natsu. Chce też, żeby Endeavour go wykończył, aby mógł osiągnąć swój cel.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 Wersja online

Możesz oglądać My Hero Academia sezon 5, odcinek 18 online na Crunchyroll i Funimation. Pamiętaj, że musisz subskrybować te usługi, aby streamować odcinek.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 18 data i godzina premiery

Oto data i godzina premiery odcinka 18 sezonu 5 My Hero Academia.

Japonia – 31 lipca o godz. 18.30
Indie – 31 lipca, 15:00
Stany Zjednoczone/Kanada - 4:30, 31 lipca
Wielka Brytania - 31 lipca, 12:00
Europa (CEST) – 31 lipca, 13:00

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up