Megalo Box Sezon 2 Odcinek 3 Data premiery

13/04/2021 10:00

„Megalo Box” w reżyserii Yō Moriyamy to sportowe anime skupiające się na młodym mężczyźnie, który bierze udział w stałych walkach undergroundowych. Kiedy dziwny obrót wydarzeń stawia go twarzą w twarz z mistrzem Megalo Boxerem Yūri, w końcu odnajduje sens w swoim życiu i stara się panować na ringu. Niestety, po jego błyskawicznym wzroście w świecie zapasów następuje jeszcze bardziej dramatyczny i trudny do strawienia upadek. Teraz, gdy jest na samym dole dołka, nie ma innego wyjścia, jak odważnie zmierzyć się ze swoją przeszłością i ponownie zostać mistrzem.

Wciągająca historia sukcesu, determinacji i porażki Joe'a została pięknie uchwycona w tym sportowym anime. Serial został wyemitowany po raz pierwszy 6 kwietnia 2018 r., A jego drugi sezon rozpoczął się dwa lata później, 4 kwietnia 2021 r. Teraz, gdy trzeci odcinek bieżącego sezonu ma się rozpocząć; Przyjrzyjmy się, czego się spodziewać.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 3 Data premiery

Sezon 2 Odcinek 3 „Megalo Box” zostanie wydany na Tokyo MX i BS11 18 kwietnia 2021. Yō Moriyama jest głównym producentem jako reżyser i projektant koncepcyjny. Jednocześnie Kensaku Kojima i Katsuhiko Manabe biorą na siebie odpowiedzialność za napisanie scenariusza serialu. Ayumi Kurashima była odpowiedzialna za projekt postaci, a Mabanua skomponowała muzykę do serialu.

Gdzie oglądać sezon 2 Megalo Box online?

Osoby z abonamentem Funimation mogą się cieszyć, ponieważ na platformie dostępne jest sportowe anime. Abonenci w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich mogą tutaj transmitować serię. Dla fanów mieszkających w Australii i Nowej Zelandii sezon 2 „Megalo Box” jest dostępny na AnimeLab. Widzowie z krajów skandynawskich, Niemiec, Hiszpanii i Rosji mogą oglądać serial na Wakanim.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 3 Spoilery

W odcinku 2 pościg Joego za nastolatkiem, który ukradł mu rower, prowadzi go do opuszczonego parku rozrywki, w którym mieszkają uchodźcy. Przez lata byli prześladowani i musieli pracować w trudnych warunkach za grosze. Mimo najlepszych starań często byli oskarżani o kradzież cudzej pracy. Dlatego, aby wieść spokojne życie, zmuszeni byli mieszkać w wesołym miasteczku, ale niestety władze również planują ich wysiedlenie stamtąd. Joe współczuje mieszkańcom, kiedy dowiaduje się, przez co przeszli. Jest jednak nieco zaskoczony, gdy dowiaduje się, że jego przywódca jest świadomy jego istnienia i heroicznego awansu na ringu.

Ale Joe wciąż cierpi z powodu następstw swoich bitew i jest całkowicie uzależniony od konkretnego narkotyku. W pewnym momencie traci nawet przytomność, a jego wizje Nanbu tylko się pogarszają. Jednak pod koniec odcinka Joe, zastanawiając się nad tym, postanawia porzucić wszystkie swoje leki i wraca do szefa kuchni. Wygląda na to, że były mistrz jest teraz gotowy do akcji.

W odcinku 3 prawdopodobnie zobaczymy powolny powrót do normalności w jego życiu, ponieważ prawdopodobnie zacznie ponownie trenować. W odcinku 2 szef kuchni mówi mu, że wkrótce będzie duży turniej. Czy Joe planuje wziąć udział? Prawdopodobnie sugeruje coś w następnym odcinku. Wydaje się jednak, że stan zdrowia Joe znacznie się pogorszył. Jak poradzisz sobie z surowym schematem treningowym, którego będziesz musiał przestrzegać, jeśli chcesz wrócić na ring i wznowić zawody?

Ponadto nadal nie jest jasne, czy wyrzucenie wszystkich leków do kanalizacji jest właściwą decyzją, czy nie. Jednak pomimo niepewności wydaje się, że Joe podjął decyzję. Wkrótce możemy zobaczyć, jak odzyska swoją dawną osobowość. Droga nie będzie łatwa, ale skoro już raz to zrobiłeś, nie ma powodu, dla którego nie możesz tego zrobić ponownie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up