Sakugan Odcinek 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

24/10/2021 06:43

Sakugan Odcinek 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Sakugan Epizod 4 ujawnia tajemnicę czerwonych flag Labiryntu, gdy Memmempu i Gagamber przechodzą przez Labirynt. Szukając bogactwa, Gagamber wyjaśnia Memmempu znaczenie czerwonych flag w labiryncie. Memmempu popełniła błąd iw rezultacie przegrała po tym, jak podniosła drugą flagę. Gagamber leczy ranę Memempu w ostatnim odcinku SAKUGAN i opowiada mu o znacznikach i czerwonych flagach w labiryncie, które zostały dla nich pozostawione. Dzieli się również tym, czego dowiedział się o flagach, odkąd tu są. Gagamber ujawnia im wszystkie obozy bazowe Czerwonej Flagi Labiryntu, które muszą odwiedzić.

Dwaj mężczyźni wyciągają mapę i zaczynają szukać wskazówek, które pomogą im dowiedzieć się, gdzie się znajdują. Gagamber pokazuje Memmepu mapę i ślepy zaułek, pomimo jego nalegań, że istnieje ścieżka. Cudowna mapa w ręku Memmepu wskazuje lokalizację jego ostatniego celu, miejsce jego marzeń. Gagamber jest zmuszony do poświęcenia się, by podążać za córką, pomimo ich rozbieżnych ścieżek. Kiedy docierają do niebezpiecznie szerokiej rzeki, Gagamber odkrywa, że ​​Mememphu wybrał ryzykowny skrót, gdy był krótszy.

Memempu jest zdziwiony i zastanawia się, dlaczego Gagamber miał czelność go ignorować. Ponieważ ryzykują życiem, nie możesz być pewien, że Memempu zawsze takie było. Wróciła jednak bezpiecznie. Gagamber odmawia dalszego przesuwania karty, ponieważ wierzy, że Stwórca musi mieć wiarę w wewnętrzny głos swojego serca. Z drugiej strony Mememphu jest przekonany, że powinni ufać głosowi swojego mózgu. Oboje używają lin, aby zeskoczyć z półki. Czerwone flagi labiryntu zostały ujawnione w 4 odcinku SAKUGAN. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 4 odcinka Sakugan, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

SAKUGAN Odcinek 3 Podsumowanie

Używa swojego instynktu, aby dowiedzieć się, w którym kierunku obrać, gdy ona i Gagamber uderzą o ziemię. Dlatego Gagamber postanowił nie szkolić swojej córki, ponieważ chciał, aby sama poprowadziła je do celu. W pewnym momencie w Labiryncie Memempu dowiaduje się, że reporter twierdził, że podróż była niebezpieczna. Jednak Gagamber zachowywał się tak, jakby nic się nie stało, ponieważ większość z nich zanurkowała do rzeki. W wolnym tempie Mememphu oczyszcza drogę z wszelkich przeszkód za pomocą swojego robota. Gagamber lubi żuć gazetę podczas czytania.

Gdy tylko Mmemephu zaczyna krzyczeć, że może to zrobić, Gagamber widzi, że nie chce najpierw przeprowadzić śledztwa. Ona idzie dalej. Ostrzega ją, że mogą podniecić potwory, jeśli będą kontynuować. Chociaż nie ma pojęcia, dokąd zaprowadzi tunel, Memempu i tak postanawia zacząć kopać. Udało im się jednak wylądować w pobliżu lokalizacji kolejnego obozu bazowego. Celem Mememphu było wylądowanie w obozie bazowym Troll's Palm, gdzie poinformował ojca o swoim przybyciu. Mmemmepu czuje ulgę, że poszła na skróty i śmieje się z ojca, który wątpi w jej umiejętności.

Muszą zostać na jeden dzień, aby naładować robota, więc muszą tam spędzić noc. Przed przejściem do następnego obozu oboje pracują razem, aby załadować robota. Memempu uważa, że ​​muszą ukraść prąd z linii Animusa. Gagamber twierdzi, że energia jest niezbędna do funkcjonowania świata i dlatego musi. Oboje się odprężają, a Mmemepu publikuje w Internecie, że bezpiecznie dotarli do Obozu Palbase Trolla. Ona natomiast wierzy, że to dzięki jej niesamowitemu talentowi i inteligencji. Nie dał nawet kredytu Gagamberowi, co jest tym, jak bardzo jest zszokowany.

Sakugan Odcinek 4 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów do Sakugan Episode 4, dodaj zakładkę do naszej witryny, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Sakugan Odcinek 4 – data premiery

Data wydania Sakugan Episode 4 to niedziela 28 października 2021. Możesz również sprawdzić Harmonogram dat wydania Sakugan Episode 4, dodać zakładkę do naszej strony internetowej, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Odcinek 4 Sakugan zostanie wyemitowany o 15:30 czasu JST. Co tydzień, w każdy czwartek.

Gdzie mogę zobaczyć Sakugana?

Chrunchyroll i Bilibili TV wyemitują 4 odcinek SAKUGAN w czwartek. Nawet jeśli nie jesteś w Japonii, możesz obejrzeć odcinek 4 SAKUGAN na oficjalnym koncie YouTube programu lub VRV na Crunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Nowy odcinek SAKUGAN będzie wypuszczany w każdy piątek, a anime będzie emitowane w tygodniowym harmonogramie, ale od czasu do czasu będą występować opóźnienia. Ci, którzy są ciekawi strefy czasowej JST, mogą wskoczyć i obejrzeć serial z wyprzedzeniem.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Sakugan” będzie mieć w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 roku. Nowy odcinek będzie ukazywał się co tydzień w czwartki o 15:30 czasu JST.

Powiązane posty

Go up