Komi nie może porozumieć się z fabułą drugiego sezonu, gdzie szukać?

26/12/2021 12:07

Komi Can't Communicate Sezon 2 Fabuła ,: Gdzie oglądać?

Po długim oczekiwaniu Komi Can't Communicate w końcu zadebiutowało w 2021 roku z pierwszym sezonem komedii romantycznej i Slice of Life. Fani mangi byli mile zaskoczeni pierwszym sezonem. Po 12 odcinkach zakończył się w grudniu 2021 roku, a odbiór był zdecydowanie pozytywny. W ciągu 12 tygodni od pierwszego sezonu w każdym odcinku pojawiły się najsłodsze i najzabawniejsze sceny w anime, które rozśmieszyły widzów lub pogrążyły ich w egzystencji w liceum. Komi Can't Communicate sezon 2 miał swoją premierę kilka godzin po zakończeniu anime, pozostawiając fanów jeszcze bardziej zachwyconych. Jeśli w pierwszym sezonie bawiłeś się tak dobrze jak my, wpadnij! Ponieważ anime w najbliższej przyszłości wciąż czeka nas na wiele. Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby ekscytować się rokiem 2022.

Manga Tomohito Ody, Komi Can't Communicate, jest inspiracją dla tego filmu. Od 2016 roku jest produkowany przez Shogakukan. Do tej pory sprzedano ponad 5 milionów egzemplarzy 23 tomów mangi. Biorąc pod uwagę, że manga była wysoko ceniona przez japońskich fanów, zaskakujące jest, że adaptacja anime trwała tak długo.

Po przerobieniu serii przez OLM Studios fani byli zachwyceni rezultatem. Premiera Komi Can't Communicate Season 2 została już potwierdzona, a oto, co wiemy do tej pory.

graficzny

Serial skupia się na Komi, głównej bohaterce, która cierpi na brak umiejętności porozumiewania się. Prywatne liceum przyjmuje Shouko Komi, uczennicę elitarnego programu szkoły. Szybko staje się ulubieńcem studentów dzięki swojej oszałamiającej urodzie i charyzmatycznej postawie. W rezultacie jest znana jako Madonna szkoły i nikt nie może się do niej zbliżyć. Komi ma zaburzenia komunikacji i chętnie z kimś porozmawia, ale nikt nie wie. Twoje zmartwienie i strach przed odrzuceniem leżą u podstaw twojej choroby psychicznej.

Staje się jej pierwszą prawdziwą przyjaciółką, gdy Hitohito Tadano uświadamia sobie, że nie może wyrazić siebie werbalnie. Nie jest tajemnicą, że Komi ma obsesję na punkcie zdobywania 100 nowych przyjaciół pod jej lodowatym wyglądem i dobrym wyglądem. Aby pomóc Komi osiągnąć swój cel, jakim jest posiadanie wielu przyjaciół, Tadano postanawia pomóc im stać się bliskimi przyjaciółmi.

Komi nie może się komunikować – sezon 2

Pierwszy sezon Komi Can't Communicate zakończył się po 12 odcinkach. Oficjalne konto anime na Twitterze ogłosiło, że powróci na drugi sezon kilka dni po jego zakończeniu. 22 grudnia 2021 roku ogłoszono drugi sezon Komi Can't Communicate. Tysiące fanów anime na całym świecie będzie zachwyconych tą wiadomością, obawiając się zakończenia serii. Netflix wypuścił drugi sezon Komi Can't Communicate. Według strony internetowej serialu, drugi sezon Komi Can't Communicate będzie miał premierę w kwietniu 2022 roku.

Gdzie zobaczyć Komi nie może się komunikować?

Będąca częścią życia i ulubionej przez fanów komedii romantycznej, Komi Can't Communicate odniosła ogromny sukces. Jeśli chodzi o anime, Netflix obecnie transmituje serial.

To 22 grudnia 2021 roku Komi Can't Communicate wyemitowało swój ostatni sezon. Strój pokojówki Komi daje nam dawkę serotoniny w finale sezonu. Festiwal kulturalny zakończył się po zakończeniu sezonu inauguracyjnego. W końcu, czy jest lepszy sposób na zakończenie anime w szkole średniej niż z kawą dla młodych dziewcząt na festiwalu kulturalnym? Komi Can't Communicate to przyjemny film animowany z wieloma beztroskimi chwilami, które stopią twoje serce.

Według ostatnich aktualizacji manga, która stanowi podstawę anime, zbliża się do końca. Więc teraz jest idealny czas na rozpoczęcie czytania mangi. Komi Can't Communicate jest dostępne na Viz Media.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up