Kingdom Sezon 4 Odcinek 7 Data premiery: Will Xin i Teng będą walczyć ze smokami ognia

17/05/2022 08:43

Kingdom Sezon 4 Odcinek 7 Data premiery: Czy Xin i Teng będą walczyć z Ognistymi Smokami?

Kingdom Season 4 Episode 6 był bardzo bogaty w postacie. W tym odcinku wprowadzono wielu nowych wrogów Zheng i od teraz będzie tylko lepiej. Porozmawiajmy o dacie premiery odcinka 7 sezonu Kingdom 4. Porozmawiamy też o tym, co wydarzy się w kolejnym odcinku. A z jakim potężnym wrogiem zmierzy się Xin? Oto wszystkie szczegóły dotyczące odcinka 7. Anime Kingdom zostało zaadaptowane z wielokrotnie nagradzanej mangi o tym samym tytule, napisanej i zilustrowanej przez Yasuhisę Harę.

Fabuła czwartego sezonu śledzi wydarzenia z kampanii Koalicji, w której Chiny znajdują się teraz w stanie ożywienia gospodarczego. Nasila się wewnętrzny konflikt między partiami politycznymi, na czele których stoi Buwei Lü i Ying Zheng. Chociaż Zheng zdobył zaufanie ludzi, nadal jest pod opieką Buwei Lü. Ten ostatni planuje zakłócić ceremonię dorastania Zhenga. A pośród całego tego chaosu nad dynastią Qin wisi zagrożenie. Jak Zheng i Xin będą walczyć, aby dostać się do wroga? Czy można rozwiązać wewnętrzną walkę dynastii Qin? Zobaczymy to w następnym odcinku. Oto wszystkie szczegóły dotyczące daty premiery odcinka 7 sezonu Kingdom.

Podsumowanie odcinka 6

Odcinek 6 zaczyna się od kapitana armii Wei, który rozkazuje swoim żołnierzom zmiażdżyć siły Qin i odeprzeć je. Ale zamiast tego generał Teng z armii Qin przybywa, aby ich wszystkich zabić. Ale po obejrzeniu sił armii Wei Teng zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak. Uznaje, że to pułapka i każe każdemu kapitanowi się zatrzymać. Później widzimy, jak Shin i Wang walczą włóczniami, ale generał Teng przerywa ich walkę. Następnie Teng zaprasza oboje na spotkanie strategiczne w celu omówienia nowych strategii. Na spotkaniu Ouhon wymyśla nowy plan zaatakowania wroga. Plan zakłada skierowanie sił w trzech różnych kierunkach. A jednocześnie atakuj ze wszystkich stron, używając głównej armii jako przynęty.

Chociaż ten plan niesie ze sobą ogromne ryzyko, Tou zgadza się na niego i mianuje przywódców trzech oddzielnych grup strajkowych. Przywódcami grup atakujących są Roku O Mi, OuHon i Xin. Później widzimy, że przed obozem armii Wei Go Hou proponuje swoją strategię. Ujawnia, że ​​ma swoich trzech generałów, którzy są wśród pozostałych siedmiu smoków ognia Wei. Wszystkie trzy posłużą jako blokada przeciwko siłom Qin. Co stanie się z siłami Qin, jeśli zostaną zmuszone do odwrotu? A może Xin będzie w stanie przeciwstawić się strategii Go Hou mei? Cóż, czekajcie na następny odcinek.

Co wydarzy się w 7 odcinku 4 sezonu Królestwa?

Odcinek 7 anime Kingdom został zatytułowany „The Call”. Odcinek 7 skupi się głównie na konflikcie, który powstał między Teng a Trzema Smokami Ognia. Jak wspomniał Go Hou Mei, wszyscy zostali uwięzieni przez 14 lat. A spędzanie całego tego czasu w celi z pewnością ma wpływ na czyjś umysł. Jeśli tak, to Teng może mieć przewagę w walce z nimi. Możemy również zobaczyć, jak Xin przybywa, aby pomóc Teng w walce ze smokami ognia. Ponieważ pokonanie tych ognistych smoków z pewnością da Xinowi szansę na wyrobienie sobie sławy w nowej erze.

Kiedy nadejdzie odcinek 7 sezonu Kingdom?

Kingdom Season 4 Episode 7 zostanie wydany 21 maja o północy (strefa JST).

Czas emisji strefy IST: 21 maja o 20:30
Czas strefy EST: 21 maja o 11:00

Gdzie obejrzeć odcinek 7 sezonu Kingdom 4?

Możesz oglądać Kingdom Season 4 Episode 7 i wszystkie inne odcinki na stronie streamingowej Crunchyroll. Ale do tego potrzebujesz subskrypcji premium.

Powiązane posty

Go up