Kingdom Sezon 3 Odcinek 26 Spoilery, data premiery, obejrzyj ostatni odcinek

14/10/2021 10:40

Kingdom Sezon 3 Odcinek 26 Spoilery, data premiery, obejrzyj ostatni odcinek

Po przybyciu egzekutorów armia Mu Li rozpoczyna odwrót w odcinku 26 sezonu Królestwa 3, który zwiastuje koniec Wielkiej Wojny. Pang Nuan, bóg wojny, również wycofał się z konfliktu z Xing, o czym świadczy ten epizod. Przez większość sezonu Kingdom 3 koncentrowano się na toczącej się bitwie, ale ostatni odcinek ją zamyka. Najnowszy odcinek trzeciego sezonu Królestwa pokazał, że Jego Wysokość Zheng bezpiecznie wraca do swojego zamku. Czekając na niego żona wybucha płaczem, uświadamiając sobie, że to on i że wojna się skończyła, gdy słyszy otwierane drzwi.

Po tym, jak Zheng i Xiang wymieniają pocieszające słowa i całują się, scena zmienia się drastycznie. Przenosząc spadkobiercę do królestwa, Xiang wydaje się być zaniepokojony tym, co by się stało, gdyby Zheng zginął podczas wojny. W końcu Zheng okazał się odważnym mężem, który dotrzymał słowa danej żonie. Teraz, gdy wrócił, zgodnie z obietnicą, ponownie się przytulają, a Xiang płacze z radości. Doskonale wiedział, że płacz jest niestosowny, ale nie mógł się powstrzymać. Teraz, gdy konflikt się skończył, jest to wspaniała okazja dla Xina, Zhenga i innych, by się spotkać.

Następnego dnia, kiedy ceremonia wręczenia nagród była gotowa do rozpoczęcia, zobaczyliśmy zebranych wojowników. Jest to wyraz uznania dla tych, którzy z odwagą i altruizmem walczyli podczas konfliktu, a także dla tych, którzy oddali w tym procesie życie. Król skierował swoje oświadczenie do zgromadzonych generałów. Ponieważ odbiorą nagrody wraz z innymi oddziałami, takimi jak Xin, Teng i inni, obecni byli Meng Wu Teng, Meng Ao, Zhang Tang, Huan Yi, Wang Jian i Lord Biao.

Kingdom Sezon 3 Odcinek 25 Podsumowanie

Przed w Kingdom Season 3 Episode 25; Po bitwie Zheng stanął na szczycie kruka i podziękował wszystkim, którzy wzięli udział. Gdy Zheng przemówił, zamek wybuchł aplauzem i wiwatami. Zheng mówił również o sobie jako o królu Qin i Lordzie Biao oraz o zmarłym Zhang Tangu. Xin chce ukarać Pang Nuana za zabicie Lorda Biao, ale ignoruje to. Omawiają również ranking osiągnięć tych siedmiu generałów. Dodatkowo sześciu generałów zostanie uhonorowanych za swój wkład w obronę Królestwa tym samym wysokim honorem.

Jednak jeden z siedmiu generałów został pominięty ze względu na jego wybitne osiągnięcia. Ten generał, według Zhenga, otrzymałby najwyższą nagrodę. Dociekliwe umysły chcą wiedzieć, kto to może być i jaka jest najwyższa nagroda, a Xin nie jest wyjątkiem. Niespodziewanie to generał Meng Wu został wezwany do zajęcia stanowiska. Co więcej, mówi się, że kluczową rolę odegrał generał Meng Wu, który zabił głównodowodzącego Chu, Han Minga i pokonał najgroźniejszego przeciwnika armii koalicyjnej. Pokazano, że Meng otrzymuje nagrodę i w rezultacie awansuje o dwa poziomy. Po usłyszeniu tego, żołnierze ze strony Menga wybuchli aplauzem.

Oprócz swoich rang pozostałych sześciu generałów zarobiło 3000 złotych monet, a także dziesięć skarbów. Oddziały były zachęcane i zdawały sobie sprawę z ogromu otrzymanej gratki. Ujawniają również istnienie trzech wyjątkowych nagród przyznawanych osobom, które wykazały wyjątkową odwagę w walce. Zui był zaskoczony, gdy zaoferowali mu jackpota i podano różne powody. Plemię Króla Gór Yang Duanhe również otrzymało nagrodę. Xin śmieje się, gdy mówi o stosunkach dyplomatycznych. Zwracamy również uwagę, że Lian i Chi spotkali się później po ceremonii.

Kingdom sezon 3 odcinek 26 data i godzina premiery

Data premiery odcinka 26 sezonu 3 Kingdom to niedziela 17 października 2021 roku. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć 26 odcinek sezonu Kingdom 3?

Studio Signpost jest twórcą trzeciego sezonu Kingdom. Shueisha i NHK produkują go, a Funimation zajmuje się licencjami. Są to w zasadzie źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć 26 odcinek sezonu Kingdom 3 w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up