Kingdom Sezon 4 Odcinek 4 Spoilery!!! Data premiery, gdzie oglądać

30/04/2022 08:36

Kingdom Sezon 4 Odcinek 4 Spoilery!!!  Data premiery, gdzie oglądać?

Porozmawiajmy o spoilerach 4 sezonu Kingdom Season 4 Episode 4 i dacie premiery. W Kingdom wydarzenia wojenne zostały uwydatnione w najnowszym odcinku tego sezonu. Zdrada w ostatniej chwili przez armię Chengjiao doprowadziła do porażki Zhao. Nawet w środku wojny planowane posiłki nie dotarły na czas.

Później Chengji został wezwany do miasta Tunliu, aby odpowiedzieć na kilka pytań. Jednak staje się jasne, że nie ma zamiaru siadać i rozmawiać z kimkolwiek. Kingdom Season 4 Episode 4 jest już dostępny i mamy wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Chengji pomaszeruje całą swoją armię w kierunku Tunliu w następnym odcinku Królestwa. Bez wątpienia fani zastanawiają się, jak ta wojna wpłynie na szanse armii Zhao na pokonanie Qin.

Kingdom Sezon 4 Odcinek 3 Podsumowanie

Trzeci odcinek 4 sezonu Królestwa, „The Punitive Force Moves In”, pokazuje, że północ i południe stają się coraz bardziej napięte. Dowiedziawszy się o powstaniu armii Chengjiao, Xianyang natychmiast zareagował.

Armia Zhao musiała zostać ujarzmiona przez tę siłę. Ale siły zbuntowały się i nigdzie ich nie było. Zanim sprawy wymknęły się spod kontroli, Lu Buwei powiedział, że wyślą więcej armii.

Z tego, co wiedział, armia Chengjiao była wysoko ceniona na północy. Dlatego w ich najlepszym interesie byłoby uniknięcie jakiegokolwiek konfliktu z nimi. Chcieli wiedzieć, co Chengji miał na myśli dla Tunliu.

Wystawił więc dla niego wezwanie do sądu. Aby dostać się do Tunliu w tym odcinku, ci panowie mieli gotowych żołnierzy. Wszyscy byli w drodze do Chengji, korpusu powietrznego i innych sił.

Kingdom Sezon 4 Odcinek 4 Spoilery

„Atak na Tunliu” to tytuł czwartego odcinka Kingdom. Chengji udaje się do Tunliu, by spotkać się z lordami, jak sugeruje tytuł odcinka.

Dzieje się tak po części dlatego, że zdecydował się nie wspierać Zhao, gdy armia potrzebowała większego wsparcia. Dlatego Tunliu chce dowiedzieć się więcej o tej sytuacji. Chengji poprowadzi swoje siły do ​​miasta w 4. sezonie Kingdom Season 4.

Jednakże, z tytułu, Chengji nie wydaje się mieć zamiaru usiąść i porozmawiać. Dlatego jest gotów zabrać ze sobą wszystkie swoje wojska. Jest tu tylko jedna teoria i tylko ona zajmuje całą przestrzeń. Oznacza to, że kolejny odcinek rozpocznie się walką z taką samą siłą jak Zhao.

Kingdom Sezon 4 Odcinek 4 Data premiery

Data premiery odcinka 4 sezonu Kingdom to sobota 30 kwietnia 2022 r. Dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data premiery została zmieniona. Kingdom Season 4 Episode 4 będzie wyemitowany o 16:30

Gdzie mogę obejrzeć 4 odcinek 4 sezonu Kingdom?

Możesz oglądać Kingdom Season 4 Episode 4 online na Funimation, z oryginalnym japońskim dubem i angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Więcej informacji o 4 sezonie Kingdom

Kingdom to anime adaptacja mangi Yasuhisy Hary o tej samej nazwie. Czwarty sezon został potwierdzony pod koniec ostatniego odcinka trzeciego sezonu i zostanie wyemitowany 10 kwietnia 2022 r. Członkowie obsady potwierdzili, że powtórzą swoje role w filmie. [Suiren chante le thème d’ouverture, “Rei -ray-“, tandis que Haku chante le thème de clôture, “Suiren (Dazzling)”.

Dragon rugissant qui a ravagé la Chine pendant 500 ans, la période des États en guerre a vu de nombreux royaumes s’élever et s’effondrer tandis que la génération suivante de rois et de généraux se battait pour la suprématie. C’était le début de la fin. Au final, sept États puissants sont nés d’un cycle de combat sans fin.

L’esclave Xin s’entraîne dur avec son meilleur ami et compagnon de guerre orphelin Piao dans le royaume de Qin, où il espère devenir un jour un Grand Général des Cieux. Lorsque Piao est engagé par un serviteur du roi pour travailler au palais, les deux hommes sont contraints de se séparer.

Alors que sa vie est bouleversée par une révolution sanglante, Piao est envoyé en mission pour rendre visite au jeune roi de Chine, Ying Zheng, qui ressemble étrangement à Piao. Xin fait ses premiers pas dans les pages sanglantes de l’histoire de la Chine tandis que Kingdom le suit. Au cours de son long voyage pour devenir un grand général des sept anciens États belligérants, il doit se forger son propre chemin vers la gloire.

Bande-annonce

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up