Kingdom Sezon 3 Odcinek 23 Data premiery

13/09/2021 11:10

Kingdom Sezon 3 Odcinek 23 Data premiery

Data premiery odcinka 23 sezonu 3 Kingdom to niedziela, 26 września 2021 roku. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć 23 odcinek sezonu Kingdom 3?

Studio Signpost jest twórcą trzeciego sezonu Kingdom. Shueisha i NHK produkują go, a Funimation zajmuje się licencjami. W zasadzie są to źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć 23 odcinek sezonu Kingdom 3 w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Przeczytaj o Królestwie

Kingdom to anime adaptacja mangi o tej samej nazwie autorstwa Yasuhisy Hary. Seria wraz z nowym zespołem produkcyjnym została odnowiona na trzeci sezon 15 grudnia 2019 r. Sezon rozpoczyna się 6 kwietnia 2020 r.

Po sukcesie kampanii Sanyou armia Qin, dowodzona przez 1000-osobowego dowódcę Li Xina, zbliża się do marzenia króla Ying Zhenga o zjednoczeniu Chin. Dzięki dużemu zasięgowi geograficznemu w Wei, Qin kontroluje teraz resztę walczących stanów na wschodzie.

Tymczasem Li Mu, nowy premier i wybitny strateg, wykorzystał tymczasowy rozejm Zhao z Qinem, by wznowić rozmowy z innymi państwami. Według Ying Zhenga armie Chu, Zhao, Wei, Han, Yan i Qi wkroczyły na terytorium Qin bez ostrzeżenia. Zheng szybko zbiera swoich doradców, aby opracować strategię radzenia sobie z armią koalicji sześciu stanów, nie doceniając znaczenia rozejmu Li Mu z Qinem, dopóki nie będzie za późno. Stan Qin po raz pierwszy w swojej historii jest na skraju wyginięcia i musi wykorzystać wszystkie dostępne zasoby i strategie, aby uniknąć wyginięcia.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up