Kingdom Chapter 721 Spoilery, przecieki, data premiery

27/05/2022 07:10

Kingdom Chapter 721 Spoilery, przecieki, data premiery

Nadchodzi nowy rozdział popularnej mangi Seinen. Od 2006 roku wydawnictwo Shueisha Weekly Young Jump publikuje Kingdom, japońską serię mang. Hara Yasuhisa jest autorką i ilustratorką. Manga jest osadzona w erze Walczących Królestw w Chinach (około 260 p.n.e.). Jego celem jest zostać najlepszym dowódcą w całym Niebie. Xin jest sierotą. Mimo to on i jego przyjaciele będą musieli przezwyciężyć ogromne trudności i tragedie. Xin i Piao byli najlepszymi przyjaciółmi od dzieciństwa i obaj aspirowali do zostania wielkimi generałami wojennymi. Każdy dzień to bójka w pociągu. Po wezwaniu pewnego dnia przez ministra, Piao znika na długi czas.

Po znalezieniu go bliskiego śmierci, Piao ostrzega Xina, że ​​musi jak najszybciej opuścić społeczność. Gdy Xin opuszcza scenę, pojawia się sobowtór Piao. Tym młodym człowiekiem jest Ying Zheng, obecny król Qin. Xin odkrywa, że ​​Piao był sobowtórem Ying Zhenga i został śmiertelnie ranny podczas walki o koronę, o czym dowiaduje się od Piao.

Kiedy Ying Zheng zabija swojego przyrodniego brata, Xin postanawia wykorzystać sytuację i pomóc Ying Zhengowi zdetronizować jego młodszego przyrodniego brata Cheng Jiao i odzyskać królestwo Qin od Cheng Jiao. Jeśli się powiedzie, Xin rozpoczyna karierę wojskową jako żołnierz Qin, zanim awansuje do rangi generała na linii frontu chińskiej wojny domowej. Jest niestrudzony w dążeniu do tytułu „największego generała świata”.

Królestwo Rozdział 720 Podsumowanie

Rozdział zaczyna się sekwencją retrospekcji pokazującą więź między Gakurai i Garo. Jedynym przyjacielem i opiekunem Garo był Sakurai, który był także jego jedynym ojcem. Pomimo początkowej niegrzeczności i braku wyrafinowania Garo, Gakurai wziął go pod swoje skrzydła i zaczął go trenować. Gakurai został zabity przez wrogiego dowódcę na polu bitwy, a Garo kontynuuje swoją misję, by z całych sił ukarać swojego poległego towarzysza. Jednak armia Seika nadal kontroluje, a Riboku obserwuje z daleka.

Według niego „głowa” latającego bezela została złamana i dlatego strategia się nie powiodła. Aby zmotywować swoich ludzi do poruszania się, zamiast wracać, by pomóc Mouten Sama, armia Seika otacza ich. Żołnierze Mouten, którzy byli w trudnej sytuacji, są tym zaniepokojeni. Mouten jest widziany zrzucany z konia podczas ostatniego slajdu.

Rozdział 721 Królestwa — data wydania

Publikacja następnego odcinka będzie opóźniona o tydzień. 29 maja 2022 r. zostanie wydany rozdział 721 Królestwa. Co tydzień w niedzielę wypuszczany jest nowy rozdział. Na kilka dni przed oficjalnym wydaniem kolejnego rozdziału surowe skany będą dostępne online.

Spoilery przed Królestwem Rozdział 721

Jak dotąd oficjalne spoilery nie zostały jeszcze wydane, ale następny rozdział prawdopodobnie zadecyduje o losie Moutena: czy atak się powiedzie, a jeśli tak, jaki będzie następny plan działania jego armii.

Powiązane posty

Go up