Kingdom Chapter 719 Spoilery, przecieki, data premiery

01/05/2022 11:18

Kingdom Chapter 719 Spoilery, przecieki, data premiery,

Fani z niecierpliwością czekają na reakcję Riboku na nagłą zmianę planów w Kingdom Chapter 719, który zostanie wkrótce wydany. Wejście Saiki obok Shina zaskoczyło go. I nagle armia Qin znacznie przewyższa liczebnie opozycję. Konflikt między dwoma frontami zostanie omówiony w następnym rozdziale. Wszystkie potrzebne informacje o nowym rozdziale mangi znajdziesz tutaj. Shin będzie nadal inspirował swoich żołnierzy w następnym rozdziale. Lewy front armii Zhao zostałby osłabiony w wyniku jego strategii. Jednak teraz celem jest lewa strona. Jeśli Qin wyjdzie sam, będzie intrygujące zobaczyć, jak sobie poradzi.

Królestwo Rozdział 719: Prognozy i oczekiwania

Shin odetchnął z ulgą, gdy dowiedział się o powołaniu Saiki. Chociaż zostały przybite do czoła Gi'ana, było pewne, że zwyciężą. Przez wiele lat Riboku był autorytetem w dziedzinie strategii wojskowej. Dlatego masz strategie radzenia sobie z każdym scenariuszem. Ale pojawienie się armii Saika na prawym froncie bitwy musiało go zaskoczyć. Ten rozdział zakończył się początkiem totalnej wojny między prawym skrzydłem Zhao a północno-wschodnim frontem Qin.

Kingdom Chapter 719, przyjrzymy się najnowszym wydarzeniom tego konfliktu. Ze względu na zaangażowanie Shina w tę podróż, Riboku rzuci się teraz na swojego przeciwnika. W międzyczasie fani chcą zobaczyć, co Kanki planuje dalej.

Rozdział 718 Podsumowanie

Były panele odpowiedzi dla wszystkich zaangażowanych w konflikt z rozdziału 718. Riboku zdecydował się zaatakować Kankiego w środku, gdy tylko Shin przesunął się na lewą stronę układu. Wiedział jednak, że Kanki był dobrze przygotowany do samodzielnego radzenia sobie z zagrożeniem. Zamiast ocalić jak najwięcej istnień, głównym celem Shina było wygranie wojny. To zaskoczyło Moutena. Oddziały zostały poinformowane o taktyce Shina. W rezultacie Armia Gakuka, Armia Hinshin i Armia Naki utworzyły zjednoczony front.

Następnie wybuchła bitwa między północno-wschodnią armią Qin a prawym frontem Zhao. Shin został zaskoczony, gdy flankująca Saika dotarła do ich grupy, a historia zakończyła się w szoku.

Rozdział 719 Królestwa — data wydania

Wszystkie oczy będą zwrócone na mangę i anime Kingdom w przyszłym tygodniu. Dlatego inne programy mogą nie mieć szansy zabłysnąć. 1 maja 2022 r. zostanie wydany Rozdział 719 Królestwa. Tylko oficjalne lokalizacje stworzone przez Kodansha pozwolą fanom na dostęp do pełnej mangi. Ta sekcja zostanie zaktualizowana w przypadku opóźnienia w wydaniu produktu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up