Kingdom Chapter 714 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

02/04/2022 21:19

Kingdom Chapter 714 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

Gdy armia Qin zbliża się do Gi'an, w powietrzu czuć strach. Jeśli chodzi o uspokojenie ludzi, rozwiązaniem jest Glacial Assurance firmy Riboku. Czy ta bitwa zakończy się wielką niespodzianką? Czy doznamy szoku, gdy pojawi się Riboku? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej! Oto spoilery i daty premiery Rozdziału 714 Królestwa.

Spoilery o Królestwie, rozdział 714

Królestwo Rozdział 714 Surowe skany: Surowe skany pokazują, że w historii dzieje się gorąco. Podczas frontu Gi'an i Riboku omawiają strategię. Pomimo nieufności zwykłych ludzi do strategii militarnych Riboku, wierzą w jego zdolność do zwyciężenia na wojnie. Posłaniec informuje Riboku i pozostałych, że armia Qin odejdzie o świcie. Futei czuje, że Riboku ma pełne zaufanie do swoich pomysłów i że jego przyszłość jest w jego rękach. 140-tysięczna armia Kankiego opuszcza Sekirei w tym samym czasie.

Riboku podkreśla strategiczne znaczenie Gi'an. Według niego, jeśli Kanki przejmie kontrolę nad miastem, rodzina królewska nie będzie w stanie zwyciężyć. Zamiast tego chce, żeby skupiła się na ochronie swojej północnej ojczyzny. Zachęca się ich do wygłoszenia serdecznych przemówień w imieniu swoich matek, córek i synów. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest ciągłe obserwowanie północy. Jak wyjaśnia, żołnierze Qin i Kanki byli przygotowywani do pochówku w Gi'an przez 18 miesięcy. Niezdolność jego sił powietrznych do okrążenia fortecy sprawiła, że ​​Shin był bardzo szczęśliwy.

Armia Heki zamarza, gdy wróg jest w zasięgu wzroku. Mouten jest zdumiony nagłym pojawieniem się wokół niego tak wielu wrogich oddziałów. Po lewej stronie pola armia Gakuka jest ustawiona do ataku na wroga. W prawym skrzydle samolotu mieści się armia Shinów. Wszystko kręci się wokół Heki. Żaden z nich nie widział wcześniej czegoś takiego. Nie tylko wojownicy Kanki są zaskoczeni. Na pytanie Shina o to, jak powstał przeciwnik po obu stronach, Maron nie ma odpowiedzi. Z powodu braku żołnierzy wszyscy są zdenerwowani. Jednak Mouten wierzy, że nadszedł jego czas.

Od samego początku Riboku dał się poznać jako przebiegły myśliciel. Aby mieć pewność, że wróg nie zostanie zniechęcony do ataku na Gi'an, celowo zmniejszono ich liczebność. W ciągu ostatnich 18 miesięcy Riboku zgromadził armię liczącą 310 000 żołnierzy.

Rozdział 714 Królestwa — data wydania

Kingdom Chapter 714 zostanie wydany 3 kwietnia 2022 o 15:00. Surowe skany Kingdom Chapter 714 nie zostały jeszcze upublicznione. Na 4 do 3 dni przed cotygodniową publikacją skany te pojawiają się w Internecie.

Przeczytaj rozdział 714 mangi Królestwa

Witryna Kingdom To Love-manga Ru oferuje angielskie tłumaczenie rozdziału 714, ale zaleca się poczekać na oficjalne wydanie, aby wesprzeć twórców mangi.

Więcej o królestwie

Yasuhisa Hara, twórca mangi z Królestwa Japonii, ma za sobą długą i wybitną karierę w branży. W mandze opowiada o przygodach sieroty wojennej Xina i jego kumpli, walczących o tytuł najwyższego drapacza chmur na świecie. Od stycznia 2006 roku manga jest publikowana co tydzień w Young Jump, magazynie mangowym Shueisha. Studio Pierrot wyprodukowało serial anime oparty na serialu przez ostatnie trzy sezony.

Pierwszy sezon, który trwał od czerwca 2012 do lutego 2013, liczył 38 odcinków. Od czerwca 2013 do marca 2014 roku wszystkie 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano w telewizji. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020 roku. Film akcji na żywo został wydany w kwietniu 2019 roku. Zatwierdzono wersję anime Funimation. Pomimo swojego statusu sierot, niewolników w czasie wojny narodów w Chinach, bracia Li Xin i Piao chcą zostać wielkimi generałami. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao szansę pracy w Pałacu Królewskim Qin.

Aby osiągnąć swój cel, jakim jest zostanie najlepszymi generałami na świecie, Xin i Piao przysięgają sobie lepiej w przyszłości. Kiedy Xin słyszy ostatnie słowa Piao, zostaje zachęcony do działania i po śmiertelnym ciosie staje przeciwko Ying Zhengowi, młodemu przyszłemu królowi Qin. Na początku Xin i Zheng znajdują się w niepewnej sytuacji, ale natychmiast zostają przyjaciółmi i wyruszają w pełną przygód podróż. Celem Zhenga, a ambicją Xina jest awans w szeregach armii Qin. Ponieważ pracują nad osiągnięciem swoich ogromnych aspiracji, które na zawsze zmienią historię, niestabilność polityczna i nieustanna wojna taktyczna między narodami, zarówno obcymi, jak i wewnętrznymi dla pałacu, są znaczące.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up