Kingdom Chapter 691 Spoilery, data premiery, czytaj mangę online

01/09/2021 09:36

Kingdom Rozdział 691 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Kingdom Chapter 691 ma ukazać się w następnym dniu. Autorem mangi jest Yasuhisa Hara, członek Cesarstwa Japońskiego. Gdy Shin i jego przyjaciele rywalizują o tytuł najlepszego pod niebem, Kingdoms at War są fabularyzowane w mandze przez ponad 500 lat. Od stycznia 2006 roku manga jest publikowana co tydzień w magazynie Shueisha Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha.

Królestwo Rozdział 690 Podsumowanie

Rozdział 690 przedstawia Shina i Piao pracujących jako pomoc domowa w wiosce w regionie Qin w prowincji Shandong. Jego rodzice zginęli na wojnie i byli sierotami. Ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie wielkim generałem nieba dzięki rygorystycznemu szkoleniu. Pastor zabiera Piao do pałacu, podczas gdy oni wykonują swoje codzienne czynności. Pewnego dnia Piao wraca do wioski, a potem jest bliski śmierci.

Prosi Shina, aby poszedł do innej wioski. Spełnia prośbę Piao, ale znajduje tylko młodego mężczyznę, który wygląda jak Piao. Qing Zheng, obecny władca Qin, ujawnia się Shinowi. Dowiedział się o śmierci Piao, gdy dowiedział się, że był sobowtórem króla.

Królestwo Rozdział 691 Spoilery

Shin i Piao, sieroty wojenne z okresu Walczących Królestw w starożytnych Chinach, pracują jako pomoc domowa w biednej wiosce w stanie Qin. Aspirując do miana „Wielkich Dowódców Nieba”, regularnie trenują. Po kilku miesiącach w pałacu Piao powraca do punktu śmierci.

Urodzone w wojujących państwach starożytnych Chin sieroty wojenne Shin i Piao służą w biednej wiosce. Aspirując do miana „Wielkich Dowódców Nieba”, regularnie trenują. Po kilku miesiącach w pałacu Piao powraca do punktu śmierci. Jednak zamiast początkowo gniewać się, jego gniew staje się okazją do pomocy królowi w pokonaniu jego przyrodniego brata i objęciu tronu.

Po wygraniu wojny Shin zostaje żołnierzem Qin, który poprowadzi armię Qin do zwycięstwa, a następnie zostanie generałem, który poprowadzi armie walczących państw Chin.

Aby zostać największym generałem na świecie, musisz stale wygrywać wszystkie bitwy. Przysięgą króla Qin Zhenga jest zjednoczenie wszystkich walczących państw chińskich i bycie jednym.

Królestwo Rozdział 691 Data wydania

Data premiery Kingdom Chapter 691 to 6 września 2021 r. Surowe skany Kingdom Chapter 691 nie zostały jeszcze wydane. Skany te są ogólnie dostępne w sieci na 4-3 dni przed cotygodniową premierą.

Królestwo Rozdział 691 Manga Czytaj online

Angielskie tłumaczenie japońskiej mangi Kingdom 691 można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Lepiej będzie poczekać na oficjalną premierę, aby pomóc twórcom.

Czytaj więcej: Królestwo Manga

Seria manga Japanese Kingdom została stworzona przez Yasuhisę Harę. Manga fikcyjnie przedstawia stany w stanie wojny na przestrzeni 500 lat, głównie poprzez wyczyny sieroty wojennej Xina i jego przyjaciół, którzy walczą o najwyższe pod niebem. Manga pojawiała się co tydzień w Young Jump, magazynie manga publikowanym przez Shueisha, od stycznia 2006 roku.

Studio Pierrot przez trzy sezony zaadaptowało serial na animowany serial telewizyjny. W pierwszym sezonie było 38 odcinków, które były emitowane od czerwca 2012 do lutego 2013. 39 odcinków drugiego sezonu wyemitowano między czerwcem 2013 a marcem 2014. Trzeci sezon Studio Signpost i Pierrot zostanie wyemitowany w kwietniu 2020. W kwietniu 2019 , ukazał się film akcji na żywo. Firma Funimation zatwierdziła anglojęzyczną premierę anime.

Podczas wojny narodów w Chinach Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy pomimo statusu sierocych niewolników aspirują do miana wielkich generałów. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w pałacu królewskim w Qin. Xin i Piao obiecują zmienić swoje postępowanie, aby pewnego dnia stali się najlepszymi generałami na świecie. Po krwawym ciosie Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa skłaniają go do działania i stawania twarzą w twarz z Ying Zheng, młodym i przyszłym królem Qin.

Na początku Xin i Zheng to zła para, ale szybko zostają przyjaciółmi i wyruszają w niebezpieczną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qinowi wszystkich narodów będących w stanie wojny, podczas gdy Xin aspiruje do najwyższych rang w armii. Pracują nad urzeczywistnieniem swoich kolosalnych ambicji, które na zawsze zmienią historię, w kontekście niekończącej się taktycznej bitwy między państwami, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych wobec pałacu, a także wielkiej politycznej niestabilności.

Powiązane posty

Go up