Kingdom Chapter 678 spoilery, data premiery i przeczytaj mangę online

3 lata ago

Następna odsłona mangi Kingdom to Rozdział 678, ale fani będą musieli poczekać trochę dłużej. Seria Kingdom manga podobno nie została wydana w Japonii w tym tygodniu ze względu na święto Złotego Tygodnia. Fani z niecierpliwością czekający na mangę Kingdom 678 będą musieli przez chwilę uzbroić się w cierpliwość. Więcej szczegółów na temat daty premiery, spoilerów, przecieków, teorii i serii mangi można znaleźć w 678 rozdziale Królestwa.

Spojlery do 678 rozdziału Królestwa

Spojlery i przecieki w Kingdom Chapter 678 potrwają nieco dłużej, ponieważ manga została zgrana. Jednak wycieki z mangi nie zostały naprawione i nawet w tym tygodniu nie udało się opublikować spoilerów. Teoria Królestwa 678 stwierdza, że ​​Shin jest zawsze określany jako Shin, a nie ogólnie, ponieważ Shin nie nosi specjalnej odzieży i nie wymaga specjalnego traktowania. Kanki chce zabić Kochou, a Shin jest niezwykle skuteczny w osiąganiu celów i dlatego może się to łatwo zdarzyć.

Spojlery i szczegółowe podsumowanie 678 rozdziału Królestwa zostaną zaktualizowane po sprawdzeniu mangi pod kątem wycieków z zaufanych źródeł.

Rozdział 678 Królestwa - data wydania

Data premiery rozdziału 678 Królestwa to niedziela 2 maja 2021 r. Surowe skany rozdziału 678 Królestwa nie zostały jeszcze opublikowane. Skany te pojawiają się zwykle w Internecie na 4-3 dni przed cotygodniową premierą.

Kingdom Chapter 678 Manga Przeczytaj online

Angielskie tłumaczenie japońskiego Królestwa mangi 678 można znaleźć na stronie mangi To Love-Ru. Z pomocą autorom lepiej będzie poczekać na oficjalną premierę.

Czytaj więcej: Królestwo

Podczas wojny narodów w Chinach Li Xin i Piao to dwaj bracia, którzy pomimo statusu sierot i niewolników, aspirują do tytułu Wielkiego Generała. Pewnego dnia spotykają szlachcica, który oferuje Piao możliwość wykonania ważnego zadania w pałacu królewskim w Qin. Xin i Piao obiecują, że pewnego dnia staną się najlepszymi generałami na świecie i obiecują zmienić swoje postępowanie. Jednak po krwawym ciosie Xin spotyka umierającego Piao, którego ostatnie słowa skłaniają go do działania i stawiają go twarzą w twarz z młodym i przyszłym królem Qin, Ying Zheng.

Jeśli Xin i Zheng na początku się zgubią, szybko zostają przyjaciółmi i wyruszają w trudną podróż. Celem Zhenga jest podporządkowanie Qin wszystkich narodów biorących udział w wojnie, podczas gdy Xin aspiruje do awansu na szczyt armii. Pracują nad swoimi kolosalnymi aspiracjami, które na zawsze zmienią historię w kontekście zaciekłej walki taktycznej, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej w pałacu, między państwami i wielkiej niestabilności politycznej.

Powiązane posty

Go up