Kingdom Chapter 676 spoilery i data premiery

13/04/2021 06:56

Spojlery, przecieki i cała historia 676 rozdziału Królestwa są wreszcie znane dzięki koreańskim skanom, które trafiają do Internetu. Zalecamy jednak, aby nasi fani poczekali na oficjalną premierę mangi i unikali spoilerów, jeśli to możliwe. Dla tych z was, którzy to czytają, ten post zawiera spoilery dotyczące 676 rozdziału Królestwa, a także pełne podsumowanie historii, więc postępuj na własne ryzyko.

Kingdom Rozdział 676 spoilery, przecieki i pełne podsumowanie

Rozdział rozpoczyna się od opuszczenia domów przez mieszkańców ziem Zhao, którzy zostali wypędzeni przez bitwę z Qinem. Słyszeli wieści o działaniach Kanki io ​​tym, jak Kochou, najsilniejszy Wielki Generał Zhao, walczy, by ich chronić. Ale ponieważ zawsze był w Kantanie, tak naprawdę nie wiedzą, jaki jest silny.

Gdy otrzymali wiadomość, że Kochou poszedł do armii Kanki, Sou'ou mówi, że wydaje im się to łatwiejsze. Akou mówi, że może skierować armię w kierunku zamku Heiyou i go schwytać. Denrimi mówi, że to nie jest takie proste. Nawet jeśli Kochou opuści zamek, obecne siły Zhao stojące przed nimi nie będą łatwe do przebicia.

Ale najbardziej niepokojącą rzeczą jest Kochou, ponieważ może odwrócić się i zaatakować ich od tyłu, jeśli będą naciskać zamiast atakować armię Kanki. Sou'ou pyta, czy uważa, że ​​taki był plan Kochou od początku. Denrimi odpowiada, że ​​nie wie, jak walczyć, ponieważ przez cały ten czas przebywał w Kantanie. Akou pyta, jak radzi sobie armia Kanki, a Denrimi myśli, że wycofają się, gdy armia Kochou będzie wystarczająco blisko.

Jeśli Kochou jest świadomy postępów armii Ousena, nie będzie ścigał zbyt wiele i wróci natychmiast. Sou'ou wie, że gdyby armia Kanki miała walczyć z Kochou, znacznie zmniejszyłoby to szanse powrotu do Heiyou, ale Denrimi nie sądzi, aby tak się stało. Zamiast tego mówi, że Kanki prawdopodobnie zaczeka na powrót Kochou, osłabi się w walce z armią Ousena, a następnie wróci w lepszej pozycji, by zdobyć chwałę.

Sou'ou pyta, co chcą zrobić Ousen, a on odpowiada, że ​​będą czekać i obserwować ruchy Kanki. Zapytany, czy dzieje się tak, ponieważ uważa, że ​​przewidywania Denrimiego są poprawne, odpowiada, że ​​nie wie, ponieważ Kanki jest jedynym człowiekiem, którego umysłu nigdy nie będzie w stanie w pełni zrozumieć.

Rihaku i Kousonryu spotykają się po raz pierwszy od dłuższego czasu. Rihaku zostaje wysłany na przód Heiyou. Słyszeli, że Kochou zwrócił się do armii Kankiego, ponieważ posunął się za daleko. Rihaku wierzy, że Kanki ucieknie, ale gdyby zdarzyło im się walczyć, Kanki zginąłby na miejscu.

Kousonryu mówi, że nie lekceważ Kanki, podczas gdy Rihaku mówi, że to Qins nie doceniają Kochou. Zanim został bóstwem stróżem Kantana, był na czele. Rihaku widział go już wcześniej w akcji. Kanki może się bać na polu bitwy z powodu jego działań, ale najbardziej obawia się Kochou.

Siedziba Kanki otrzymuje wiadomość, że armia Kochou jest w południe od nich. Marron mówi, że jeśli będą musieli się wycofać, to jedyna szansa, jaką im opuścili, a nawet jeśli tego nie zrobią, nie ma planów walki ze 150-tysięczną armią Kochou. Kokuou pyta, czy otrzymali jakieś rozkazy, a Marron odpowiada, że ​​Kanki dał mu wybór i że wszyscy umrą. Ringyoku pyta, dlaczego nie mogą się wycofać, a on odpowiada, że ​​to jedyna rzecz, której by jej nie wybaczył.

Marron uważa, że ​​nie ma powodu, by walczyli i naprawdę umrą jak idioci. Raido mówi, że jeśli otrzymali taką kolejność, powinni się skupić i wymyślić plan. Wielokrotnie wygrywali takie bitwy. Marron mówi, że to dlatego, że skala bitwy była tak inna. W tej chwili skala ich bitwy jest większa niż cokolwiek, z czym mieli do czynienia wcześniej. Raido mówi, żeby się zamknąć i pyta, czy naprawdę są drużyną Kanki.

Mówi, że jest zaskoczony przez szefa. Chociaż tak naprawdę nie wiesz, co to znaczy być 6GG, twój szef się nie zmienił. Ten alkohol, który został skradziony Zhao, jest naprawdę dobry. Jednak po tym, jak on i inni dołączyli do zespołu Kanki, alkohol, który mieli w tym czasie, był znacznie lepszy.

Marron mówi, że jego język jest głupi. Raido mówi, że tak jest lepiej, ponieważ ci, którzy nie mieli nic, mają teraz coś, co warto zatrzymać. Dlatego uważa, że ​​Marron panikuje, ale Marron mówi, że to nie jest powód. Ringyoku pyta, czy to dlatego, że czują, że byli w stanie zaspokoić swoje pragnienie czegoś. Raido odpowiada, że ​​tak.

Jednak lider się nie zmienił i walczy jak szaleniec bardziej niż kiedykolwiek. Mężczyzna, który powiedział „walczmy z chłopakami”, którego nie można zrozumieć, jest śledzony przez nich, ponieważ naprawdę chcą zobaczyć, co się wydarzy. Raido mówi, że wróci na prawe skrzydło, a gdy wojna się skończy, razem mogą zapytać szefa, dlaczego zawsze wydaje się być czegoś spragniony, tak jak wszyscy się zastanawiali. O co dokładnie walczy Kanki?

Bitwa rozpoczyna się między 80 000 żołnierzy Kanki i 240 000 żołnierzy Kochou.

Kingdom Rozdział 676 Oficjalna data premiery i czytanie online

Według doniesień oficjalna angielska wersja rozdziału 676 mangi Kingdom ma się ukazać w niedzielę 18 kwietnia. Wydano już koreańskie skany i spoilery mangi, ale na oficjalną premierę lepiej poczekać.

Kingdom Chapter 676 można czytać online za pośrednictwem Weekly Young Magazine, ponieważ nie ma specjalnej aplikacji ani strony internetowej, która publikowałaby mangę dla międzynarodowych odbiorców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up