Spoilery Black Clover Chapter 292, data premiery i przeczytaj mangę online

27/04/2021 10:02

Kolejna odsłona mangi to Black Clover Rozdział 292. Wszyscy z niecierpliwością czekają na to. Jest jednak zła wiadomość dla fanów, ponieważ z powodu przerwy w Złotym Tygodniu w Japonii będą musieli poczekać kolejny tydzień. Był tydzień wolnego od kierownictwa, więc w najbliższy weekend nie będzie problemu z Black Clover.

Rozdział 292 mangi Czarna koniczyna zakończy walkę między Magną i Dantem i będzie interesujące zobaczyć, jak będzie traktowana Mroczna Triada. Noelle i Yuno z pewnością mogliby pojawić się w następnym numerze mangi, ponieważ zaginęli zbyt długo. Dowiedz się o dacie wydania Black Clover Chap 292, spoilerach, wyciekach, podsumowaniach, surowych skanach i sposobach czytania darmowych serii mangi online.

Rozdział 292 Czarna koniczyna Spoilery

Spojlery do rozdziału 292 Czarnej Koniczyny zostaną prawdopodobnie wydane w tym samym tygodniowym harmonogramie przed mangą w czwartek. Jednak gdy pojawia się przerwa, nie można nic konkretnego powiedzieć o tym, kiedy wycieki się pojawią i kiedy mogą nadejść wcześniej.

Tytuł, podsumowanie, przerwa lub nie zostaną zaktualizowane w Black Clover 292, a dodatkowe informacje zostaną zaktualizowane, gdy wycieki zostaną zweryfikowane przez zaufane źródła.

Jaka jest data premiery Black Clover Chapter 292?

Data premiery 292 rozdziału Black Clover zostanie ustalona na niedzielę 9 maja 2021 roku w sklepach, wynika z doniesień. Surowe skany rozdziału 292 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i pojawią się spoilery, ale na oficjalną premierę lepiej poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 292 książki Black Clover?

Rozdział 292 czarnej koniczyny można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze dostępne za darmo, więc nie musisz kupować abonamentu, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Więcej informacji o czarnej koniczynie

Czarna koniczyna to manga napisana i zilustrowana w języku japońskim przez Yūki Tabata. Asta to dziecko, które wydaje się, że urodziło się bez magii, czegoś nieznanego w świecie, w którym żyje. Asta planuje zostać kolejnym Królem Czarodziejów wraz z innymi czarodziejami Czarnej Koniczyny. Został opublikowany od lutego 2015 r. W cotygodniowym skoku Shueishy Shōnen i został skompilowany w 28 tomach od kwietnia 2021 r.

Manga została po raz pierwszy zaadaptowana w 2017 roku do oryginalnej animacji wideo autorstwa Xebec Zwei. Pierrot wyprodukował animowany serial telewizyjny, który był adaptowany od października 2017 do marca 2021 w Japonii. Serial telewizyjny w Tokio. Zapowiedziano film animowany.

Viz Media posiada licencję na serię mangi angielskiej w Ameryce Północnej, a Crunchyroll i Funimation licencję na serial animowany.

Bohaterem serialu jest Asta, młoda sierota wychowana od urodzenia po opuszczeniu w hańbie wraz z towarzyszami u drzwi sierocińca Yuno w wiosce Hage. Asta jest jedynym wyjątkiem. Wszyscy urodzili się z Maną jako magiczną mocą (znaną również jako Maryoku). Postaraj się zdobyć magiczną moc poprzez trening fizyczny. Yuno zostało stworzone jako cudowne dziecko o wyjątkowej magii i umiejętności magii wiatru. Dwaj młodzi mężczyźni stają się przyjaznymi rywalami, chcąc stać się wyjątkowym magicznym królem królestwa Clover.

Yuno otrzymuje legendarny czterolistny grymuar od pierwszego króla-czarodzieja w królestwie. Chociaż nie ma magii, Asta otrzymał tajemniczy grymuar z pięcioma ostrzami (którego inni nie mogą wyraźnie zidentyfikować ze względu na zużycie) z tajemniczymi elfimi mieczami i rzadkimi przedmiotami antymagicznymi. Jako pierwszy krok do osiągnięcia swoich celów, on i Yuno dołączą do zespołu Magic Knight. Asta i Yuno przeżywają różne przygody w Królestwie Koniczyny.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up