Kengan Omega Rozdział 150 Spoilery: Ryuki i Kiryu dołączają do Akoyi Seishu

13/03/2022 17:19

Kengan Omega Rozdział 150 Spoilery: Ryuki i Kiryu dołączają do Akoyi Seishu
Kengan Omega Rozdział 150 Spoilery: Ryuki i Kiryu dołączają do Akoyi Seishu

Rozdział 149.2 pokazuje, jak bardzo Narushima Koga urósł w ciągu zaledwie jednego roku. Pokonanie Kokuro zajęło mu nieco ponad minutę. W ten sposób zademonstrował publiczności Kengana, dlaczego jest jasną supernową z podziemi. W tej chwili jest na równi z każdym zawodnikiem Kengan z listy A. Jaka będzie jego kariera? Dowiemy się w spojlerach Kengan Omega Chapter 150.

Po meczu Koga nie marnuje czasu, dzwoniąc do swojego przyjaciela Ryuki. Opowiada mu o swoim meczu i pośrednio wyzywa go na mecz. Jednak Ryuki bez ogródek potwierdza, że ​​nie jest jeszcze gotowy. Kiedy znowu zobaczymy Ryukiego na ringu? Co on robi z Kiryu Setsuną i Akoyą Seishu? Przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziału mangi Kengan Omega.

Kengan Omega Rozdział 150 Spoilery i surowe skany

Na Rozdział 150 czekaliśmy zaledwie tydzień, ale autor zaskoczył nas Rozdziałem 49.2. Jednak nie sądzę, że będzie część 3. Rozdział 150 będzie kontynuacją podróży Akoyi, Kiryu i Ryukiego, aby zakończyć robaka.

Kengan Omega Rozdział 150 Spoilery

Jak wiemy, Kiryu i Akoya nie są najlepszymi postaciami, którym można ufać. Oboje mają własne problemy, z którymi muszą sobie radzić i raz po raz wykazują swoją niestabilność psychiczną. Podejście Akoyi jest dość bezpośrednie i chce napromieniować robaki. Jednak intencje Ryukiego i Kiryu są nadal niejasne. Nadal nie rozumiemy, co ich połączyło.

Nie wiemy, co rozumieli przez „ratowanie świata”. Ryuki wydawał się dość spokojny i opanowany. Z pewnością nie doszedł do siebie po zabiciu Naidana gołymi rękami. Niestety, surowe skany i spoilery Kengan Omega Chapter 150 nie są jeszcze dostępne. Możecie się spodziewać ich wydania we wtorek 15 marca 2022 r. Będziemy aktualizować tę sekcję, więc koniecznie ją sprawdź.

Podsumowanie rozdziału 149.2

W rozdziale 149.2 Kokuro jest oszołomiony ogromną różnicą mocy między nimi. Koga unika każdego ataku Kokuro bez najmniejszych trudności. Dlatego Kokuro próbuje zaatakować go od dołu. Mecz kończy się zanim ktokolwiek zauważy. Koga chwyta Kokukore za szyję i dusi go, aż traci przytomność.

Utsubuki Kokuro, który posiada rekord Kengan 11 wygranych i 3 porażek, jest zdeklasowany jako mały wojownik. Kazuo Yamashita uważnie obserwuje walkę i podziwia moc wspaniałej supernowej walczącego świata. Supernowe to potężni wojownicy, których przeznaczeniem jest przewodzić następnemu pokoleniu Stowarzyszenia Kengan i czyśćca. Yamashita podaje nam również krótki opis wszystkich innych supernowych. Wygląda na to, że Narushima Koga nie jest jedyną wschodzącą gwiazdą w podziemiach.

Jeśli nie nadążysz za innymi, twoje imię i sława wkrótce zostaną zapomniane. Dzwoni do Ryukiego zaraz po tym, jak dociera do swojego pokoju i ogłasza mu mecz. Nie tylko to, ale jest wystarczająco pewny siebie, by rzucić sobie wyzwanie. Jednak bez ogródek mówi, że nie jest jeszcze gotowy na podziemie. Nieco później spotyka się z Akoyą Seishu i Kiryu Setsuną, aby omówić plan napromieniowania robaków. Ostatni panel pokazuje, że Lu Tian wciąż żyje i płonie płomieniami zemsty.

Kengan Omega Rozdział 150 – data premiery

Kengan Omega Chapter 150 ma ukazać się we wtorek 15 marca 2022 roku o północy Europy Wschodniej. Manga przygotowuje się do kolejnego wielkiego łuku, więc nie zapomnij przeczytać nowych rozdziałów, które ukazują się w każdą niedzielę.

Gdzie czytać Kengan Omega rozdział 150?

Możesz przeczytać Kengan Omega Rozdział 150 na oficjalnej stronie internetowej Comikey. Rozdział będzie darmowy przez kilka godzin, po czym będziesz musiał przejść na płatną subskrypcję, aby uzyskać do niego dostęp.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up