Kengan Omega Manga Rozdział 138, Spoilery

03/12/2021 11:30

Kengan Omega rozdział 138 ujawnia ostateczną walkę między Ohmą i Lolongiem. Trwa to już od dłuższego czasu, odkąd obaj zawodnicy dwukrotnie zostali znokautowani i są na dobrej drodze. Lolong przeżył kolejny nokaut i postanowił przenieść się na inną pozycję bojową. W ostatnim rozdziale Kengan Omega Lolong obudził się po policzeniu do dziesięciu, a Ohma pomyślał, że to koniec, gdy Lolong otrzymał śmiertelny cios. Lolong postanowił pokazać Ohmie, że jest mistrzem czyśćca. Rozdział nosi tytuł „Jedna rzecz”.

Rozdział zaczyna się od Lolonga gotowego pokazać swoją prawdziwą siłę Ohmie, który pchnął go do granic możliwości. Kazuo nie może uwierzyć, że Lolong robi z nim tę samą sztuczkę i zastanawia się, jak zareaguje Ohma. Misasa zastanawia się, czy Lolong zmniejsza rozmiar swojego celu, ponieważ jej technika pozwala jej przejść do ofensywy. Zdają sobie sprawę, że siły ich kapitana są na wyczerpaniu, a jeśli Lolong trafi czysty cios, Ohma skończy. Ohma przygotowuje się do konfrontacji. Lolong robi pierwszy krok i rzuca z lewej strony dwa haki, które odpychają Ohmę.

Ale Ohma zablokował te ciosy, mimo że go odrzucili. Koga jest zmartwiony, ponieważ siła Lolonga jest przytłaczająca. Martwi się, że Ohma będzie służył, odnosząc ogromne obrażenia. Koga zauważa, że ​​Lolong używa łopatki, aby zwiększyć swój zasięg. Lolong uderzył podbródkiem, który zabolał Ohmę, który kaszlał krwią i handlował z nim. Ohma też cierpi z powodu przeszkód, ale postanawia wymieniać się ciosami z Lolongiem, dopóki ostatni mężczyzna nie stanie na nogi. Lolong używa 12-6 łokci i uderza Ohmy w twarz. Komentatorzy ujawniają, że Lolong próbuje uśpić Ohmę, używając brutalnej siły.

Poprzednio w Kengan Omega, rozdział 137

Okubo krzyczy na Ohmę, mówiąc mu, żeby nie pozwolił, by te ciosy spadły. Zdaje sobie sprawę, że lew jest niebezpieczny, gdy jest ranny. Rihito zastanawia się, czy ma prawo podążać za Ohmą. Lolong jest zły, że Ohma dwukrotnie znokautował mistrza czyśćca i musi za to zapłacić. Ohma używa 100% obrony i ujawnia, że ​​jest pod wrażeniem walki Lolonga, ale będzie ostatnim stojącym człowiekiem i ogłoszonym zwycięzcą. Lolong zastanawia się, czy Ohma go nie docenia, czy też ma kartę atutową, która zapisuje go na ostatnią chwilę.

Kure Henzo i Kure Fusui wstają i są zaskoczeni, widząc taką walkę. Cała arena stoi, ponieważ wierzą, że to finał i jeden z nich wygra. Ohma pamięta swoją walkę z Kure Raianem i zdaje sobie sprawę, że doznał tego samego ciosu, który Lolong używa przeciwko niemu. Zdaje sobie sprawę, że Raian znokautował go, gdy próbował kopnąć w obie strony. Henzo i Fusui byli tego dnia obecni, gdy Ohma próbował sprawdzić swoją siłę. Rozmawiają z Ohmą podczas walki między Ohmą i Raianem. Raian chciał zabić Ohmę.

Ale Ohma mówi mu, że to on umrze. Tego dnia Raian ukarał Ohmę, który zdaje sobie sprawę, że musi stać się lepszym wojownikiem. Ohma obiecał, że w następnej walce znokautuje Raiana i musi być uważany za szczęśliwego. W obecnej walce Ohma zadał silny cios, którego nauczył się podczas walki z Raianem. Koga zdaje sobie sprawę, że Ohma wyzdrowiała, ale Lolong nie chce iść do łóżka. Ohma i Lolong wymieniają słowa, bijąc się nawzajem.

Kengan Omega Rozdział 138 – data premiery

Kengan Omega Rozdział 138 zostanie wydany 9 grudnia 2021 r. Ohma przypomina Lolongowi, że powinien upaść, ale wciąż stoi na nogach i niech to go zmotywuje. Przyznaje, że Lolong jest silnym królem czyśćca. Ohma wykorzystuje tradycję rodziny skrobaków do ziemi Kure: Niko Style; Ohma wyreżyserował także Flashing Steel Smash: Adamantine i Flame Kata. Sprawdźmy oficjalne szczegóły rozdziału 138 Kengan Omega.

Przeczytaj surowe szczegóły dotyczące Kengan Omega, rozdział 138 online

Możesz przeczytać Kengan Omega Rozdział 138 na różnych stronach internetowych. Lolong upada po tych atakach i wszyscy zastanawiają się, czy Ohma go wykończył. Sędzia Shin Alisa liczy do dziesięciu i ogłasza, że ​​Ohma i Stowarzyszenie Kengan wygrały zawody. Ohma przysięga, że ​​nigdy z nikim nie przegra. Do zobaczenia przy wyjściu z Kengan Omega, rozdział 138.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up