Kengan Omega Rozdział 142 – data premiery

23/12/2021 19:51

Kengan Omega Rozdział 142 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data premiery rozdziału 142 Kengan Omega to piątek, 2 stycznia 2022 roku. Harmonogramy będą różne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości z nawiasu.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; podsumowania rozdziałów zostały zebrane w 27 tomach zbiorników. Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie fabuły książki powstał serial animowany ONA (Original Network Animation). 12-odcinkowa pierwsza część miała premierę w serwisie Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się 12-odcinkowa część druga.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni kupcy i biznesmeni zatrudniają gladiatorów do walk bez broni, w których wygrywa zwycięzca. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik grupy Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. Podczas walki ulicznej Nogi Hideki zobaczył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengana ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów. Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będą mieli ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest wystawiony na próbę, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, podczas gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i zrozumieć, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył z Kurokim, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi będzie zaliczany do legendarnych wojowników Stowarzyszenia Kengan. Jest najdłużej aktywnym weteranem Kengan i ma najlepsze wyniki ze wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który wkroczył do podziemia Kengan, aby wzmocnić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory pojawiły się w sumie 142 odcinki Kengan Omega.

Powiązane posty

Go up