Kengan Omega Rozdział 111 Data wydania

25/05/2021 07:00

Nie krępuj się zostawić nam komentarza na temat twoich przewidywań i teorii w sekcji komentarzy poniżej, pomoże nam to rozwinąć treść exit.news

Kengan Omega Rozdział 111 Data wydania

Kengan Omega to manga publikowana co tydzień, Data premiery Kengan Omega Chapter 111 to czwartek 27 maja 2021 roku. Harmonogramy będą różne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o przerwie.

O firmie Kengan Omega

Kengan Ashura to japońska manga stworzona i zilustrowana przez Daromeona przez Yabako Sandrovich. Od kwietnia 2012 do sierpnia 2018 części były montowane w 27 objętościach zbiorników w zakładzie Ura Sunday w Shogakukan. Kontynuacja Kengan Omega rozpoczęła się w styczniu 2019 roku. Została zmieniona na Single Anime Arrangement (ONA). Pierwszy segment z 12 scenami został wyemitowany w serwisie Netflix w lipcu 2019 r. Drugi segment z 12 scenami został wyemitowany w październiku 2019 r.

Obozy bojowe istniały w różnych strukturach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Bogate organizacje i przewoźnicy zatrudniają wojowników na tych polach, aby twardo walczyli w meczach kengan, w których mistrz wygrywa wszystko. Yamashita Kazuo, zwykły japoński bojownik grupy Nogi, angażuje się w uliczną walkę między dwoma konsternami. Tokita „Ashura” Ohma, jeden z wojowników, zostaje wystawiony na próbę przez CEO Grupy Nogi, Nogi Hidekiego, aby pokonać swojego poprzedniego przeciwnika w walce. Ohma, który dołącza do tych pól, aby unicestwić swoich wrogów, jest odpowiedzialny za Kazuo. Jest świadkiem energetyzującej zdolności wielkiego biznesu do unicestwienia swoich przeciwników, co prowadzi Hidekiego do udziału w Turnieju Zniszczenia Kenbana. Mistrz zostaje mianowany prezesem stowarzyszenia Kengan, zajmującego ogromną władzę i chwałę. To konkurs dla najpotężniejszych prezesów w Japonii. W miarę rozwoju sytuacji Ohma wystawia ich przyjaźń na próbę, zmagając się ze swoją zagmatwaną przeszłością. Wraca, by spędzać z nim czas, gdy Kazuo walczy z Ohmą i dowiaduje się, dlaczego został zaproszony na konkurs.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up