Kengan Omega Rozdział 138 – data premiery

26/11/2021 19:31

Kengan Omega Rozdział 138 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data premiery rozdziału 138 Kengan Omega to piątek, 8 grudnia 2021 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o jakiejkolwiek przerwie.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; podsumowania rozdziałów zostały zebrane w 27 tomach zbiorników. Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie historii zawartej w książce powstał serial animowany ONA (Original Network Animation). 12-odcinkowa pierwsza część miała premierę w serwisie Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się 12-odcinkowa część druga.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk bez broni, w których wygrywa zwycięzca. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik grupy Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. Podczas walki ulicznej Nogi Hideki zobaczył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengana ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów. Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będą mieli ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest wystawiony na próbę, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, podczas gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i zrozumieć, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył z Kurokim, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi będzie zaliczany do fighterów na poziomie Legendy Kengan Association. Jest najdłużej aktywnym weteranem stowarzyszonym w Kengan i ma najlepszy wynik ze wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który wkroczył do podziemia Kengan, aby wzmocnić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory jest w sumie 138 rozdziałów Kengan Omega.

Powiązane posty

Go up