Kengan Omega Rozdział 118 – data premiery

08/07/2021 10:18

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data wydania Rozdziału 118 Kengan Omega to czwartek, 15 lipca 2021 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o jakiejkolwiek przerwie.

O Kengan Omega

Yabako Sandrovich stworzył i zilustrował japońską serię mang Kengan Ashura pod nazwą Daromeon. Od kwietnia 2012 r. do sierpnia 2018 r. części były montowane w 27 pojemnościach czołgów w zakładzie Ura Sunday w Shogakukan. Sequel, Kengan Omega, został wydany w styczniu 2019 roku. Został przekształcony w Unikalną Aranżację Aktywności w Sieci Anime (ONA). W lipcu 2019 r. Netflix wypuścił pierwszy segment z 12 scenami. Drugi segment z 12 scenami został wyemitowany w październiku 2019 roku.

Od okresu Edo w Japonii pola bitew istnieją w różnych formach na całym świecie. Bogate organizacje i spedytorzy zatrudniają tych wojowników do ciężkiej walki w meczach kengan, w których zwycięzca bierze wszystko. Yamashita Kazuo, japoński wojownik przyzwyczajony do grupy Nogi, wdaje się w uliczną bójkę między dwoma rozterkami. Tokita „Ashura” Ohma, jeden z wojowników, zostaje poddany próbie przez CEO Grupy Nogi, Nogi Hideki, aby pokonać swojego poprzedniego przeciwnika w walce. Ohma jest odpowiedzialny za to, aby Kazuo dołączył do tych pól, aby zniszczyć swoich wrogów. Był świadkiem dynamicznej zdolności biznesmenów do unicestwienia swoich przeciwników, co skłoniło Hideki do wzięcia udziału w Turnieju Zniszczenia Kenban. Zwycięzca zostaje mianowany prezesem stowarzyszenia Kengan, zajmującego stanowisko o ogromnej sile i chwale. To rywalizacja o najpotężniejszych prezesów w Japonii. Ohma wystawia ich przyjaźń na próbę, rozprawiając się ze swoją pomieszaną przeszłością. Wraca do Kazuo, który próbuje poradzić sobie z Ohmą i zrozumieć, dlaczego został zaproszony do konkursu.

Powiązane posty

Go up