Kengan Omega Rozdział 136 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

23/11/2021 15:57

Kengan Omega Rozdział 136 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online
Kengan Omega Rozdział 136 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Kengan Omega Rozdział 136 zostanie omówiony w tym poście, wraz ze spojlerami, prognozami i datą premiery w oparciu o spekulacje fanów. Siła Rolona została ujawniona w ostatnim rozdziale. Siła, technika, wygląd czy szybkość nie są tak ważne, jak umiejętność dostosowania się do określonej sytuacji.

Kuroki Gensai ma to samo rozumowanie. Po przebudzeniu Ohma wykorzystał ten czas, aby przyspieszyć w seriach. W rezultacie pozycja Rolóna osłabła. Jednak najsilniejszym wojownikiem w czyśćcu jest Rolón. Zamiast naciskać igłę, wykorzystał metodę Ohmy na swoją korzyść, blokując ją na miejscu. „To, co w tym momencie przyszło do głowy Rolónowi, nie było zapewnieniem jego zwycięstwa” – mówi ostatnia linijka panelu. Ale miałem przeczucie ”. Więc, co to znaczy? Spotkajmy się, aby o tym porozmawiać.

Kengan Omega Rozdział 136 Spoilery

Po ostatecznym ataku Rolóna na Ohmę rozpocznie się rozdział 136 Kengan Omega. Zablokował lewy łokieć i nadal uderza przeciwnika w twarz, co robi od tego czasu. Prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego Rolón tak szybko podjął tę decyzję. Powodem jest przeczucie.

Silne poczucie, że stanie się coś złego, jest znane jako przeczucie. Innymi słowy, Rolón podstępnie podejrzewa, że ​​Ohma zamierza użyć czegoś kolosalnego, aby go skrzywdzić. Więc próbuje go zatrzymać i zabić. A umiejętności Rolona w zakresie akupunktury były bardzo imponujące. Byliśmy zaskoczeni, że nikt wcześniej w Omedze nie próbował tak prostej techniki.

Ohma najpierw spróbuje wyrwać się z uścisku Rolóna w następnym odcinku. Przydałaby mi się do tego technika Kure. Nie jest to jednak łatwe zadanie; mały błąd może złamać lewy łokieć. Moim zdaniem Ohma zamierzał użyć sekretnej techniki w stylu Niko: Demons Bane. Rolón ze swojej strony miał przeczucie.

Kolejny rozdział może opisać świat wokół postaci. Przybyli jedni z najlepszych wojowników na świecie. Możemy też zobaczyć walkę Raiana i Edwarda w akcji. To będzie fantastyczny rozdział.

Kengan Omega rozdział 136 data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga premierowa, data premiery rozdziału 136 Kengan Omega to piątek, 24 listopada 2021 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o jakiejkolwiek przerwie.

O Kengan Omega

W Japonii Yabako Sandrovich i Daromeon współpracowali przy mandze Kengan Ashura. Na stronie Shogakukan's Ura Sunday był serializowany od kwietnia 2012 do sierpnia 2018; podsumowania rozdziałów zostały zebrane w 27 tomach zbiorników. Sequel Kengan Omega rozpoczął produkcję w styczniu 2019 roku. Na podstawie historii zawartej w książce powstał serial animowany ONA (Original Network Animation). 12-odcinkowa pierwsza część miała premierę w serwisie Netflix w lipcu 2019 r. W październiku 2019 r. ukazała się 12-odcinkowa część druga.

Areny gladiatorów istniały w różnych formach na całym świecie od okresu Edo w Japonii. Zamożni biznesmeni i kupcy zatrudniają gladiatorów do walk bez broni, w których wygrywa zwycięzca. Te walki nazywają się Kengan. Yamashita Kazuo, typowy japoński pracownik grupy Nogi, jest świadkiem ulicznej bójki. Podczas walki ulicznej Nogi Hideki zobaczył Tokitę „Ashurę” Ohmę, który pokonał swojego poprzedniego wojownika.

Kazuo jest zmuszony rozprawić się z Ohmą, który wkracza na te areny tylko po to, by w ciągu kilku sekund unicestwić swoich przeciwników. Hideki zaprasza go do udziału w Turnieju Zagłady Kengana ze względu na jego spektakularną zdolność do miażdżenia wrogów. Kiedy zwycięzca tego turnieju zostanie koronowany na prezesa Stowarzyszenia Kengan, będą mieli ogromną władzę i prestiż. Przez cały turniej Ohma jest wystawiony na próbę, gdy jego tajemnicza przeszłość powraca, by go prześladować, gdy Kazuo stara się poradzić sobie z Ohmą i zrozumieć, dlaczego został zaproszony do tego turnieju w pierwszej kolejności.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył z Kurokim, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi będzie zaliczany do fighterów na poziomie Legendy Kengan Association. Jest najbardziej aktywnym weteranem w Kengan i ma najlepsze wyniki wśród wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki Kengana, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory jest w sumie 136 rozdziałów Kengan Omega.

Powiązane posty

Go up