Kengan Omega Rozdział 126 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

13/09/2021 10:09

Kengan Omega Rozdział 126 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Kengan Omega Rozdział 126 będzie przeciwnikiem w drugiej bitwie przed bitwą ostateczną. Takeshi i Fei nadal wymieniają ciosy. Ujawniono, że Stowarzyszenie Kengan i Czyściec zmierzą się w konkursie mieszanych sztuk walki, aby ustalić, kto jest silniejszy z nich. Long Min po raz pierwszy pojawił się na wyspie Ganryu dwa lata temu, według niedawnego rozdziału autorstwa Kengan Omegi. - Czy odbyłeś dla tego długą podróż? – pyta człowieka dzierżącego wielki miecz. Long Min mówi mężczyźnie, że umrze, a nie on. Rozdział nosi tytuł „Trzecia tajna technika”.

Gdy tajemniczy mężczyzna przypomina Long Minowi, Ranjo już nie żyje i nadszedł czas, aby Long Min poszedł za nim do piekła. Pytanie dla Long Mina brzmi, czy Xia Ji jest odpowiedzialna za śmierć Ranjo. W Vessel Tiger występuje Fei, tajemnicza postać, która zdaje sobie sprawę, że do roli Vessel Tiger jest czterech kandydatów. Tajna technika w stylu Niko: Opętanie Boga była planem Long Mina, który zamierzał użyć jej do zabicia wszystkich innych. Po spotkaniu Feia, uruchamia tę technikę z zamiarem zniszczenia życia Feia. Ze względu na to, że używa techniki dziecka, Fei myśli, że ten facet bawi się w gry. Pyta Long Min, czy ma mu coś do pokazania.

Fei pyta Long Mina, co może zrobić tylko z Bogiem w nim. Podczas swojej transformacji Long Min widział rzeczy, których nie mógł sobie wyobrazić. Okazuje się, że Fei pokonał zarówno Boga, jak i Demona i pokazał Long Minowi styl Niko w całości. Jego kara za niedocenienie zdolności Long Mina była brutalna. Takeshi próbuje wstać po utracie przytomności w Fei vs. Takeshi. Zszokowani występem Feia, fani i zawodnik są zszokowani, widząc, jak Fei podchodzi do Takeshiego, by zadać druzgocący cios.

Podsumowanie rozdziału 125 Kengan Omega

W 125 rozdziale Kengan Omega „Demon God” jest trzecią sekretną techniką stylu Niko. W chwili, gdy Ohma widzi nowego przeciwnika Takeshiego, zdaje sobie sprawę, że to ryzykowna sytuacja. Naidan i Lu mogli być oszustami, ale Kazuo nigdy o tym nie wspomniał. W odpowiedzi na pytanie Kazuo, Ohma mówi, że technika jest bliższa Usuwaniu niż Zaawansowaniu. Wstaje, a komentatorzy uświadamiają sobie, że będzie to dla nich dobry mecz. Takeshi zastanawia się, co się stanie teraz, gdy Fei uwolni Boga Demona. Obaj zderzają się i biegną do przodu.

Uderzeniem Fei wyrzucił Takeshiego z ringu. Aby uniknąć porażki na ringu, Takeshi trzyma się ringu. W ostatnich sekundach Takeshi stara się wrócić na ring bez dotykania ziemi, w przeciwnym razie Fei wygra. Takeshi unika dzwonienia. Wszyscy jesteśmy zachwyceni, że Takeshi zdołał przetrwać ten cios i wrócić na ring.

W końcu Fei oświadczył, że nie ma innego wyjścia, jak tylko upaść, ponieważ Takeshi nie był wart walki i stracił zainteresowanie walką z kimś tak daleko poniżej jego poziomu. „Daję Takeshiemu szansę, żeby więcej ze mną tańczył” – mówi Fei. Wie, że Fei przeszedł przez eliminację, ale Takeshi wciąż jest w kwiecie wieku. Następnie używa Blast Core na Fei, który użył ataku dystansowego, aby pokonać Takeshiego. Fei używa własnej krwi jako kuli do oddzielenia kończyn Takeshiego od jego ciała. Feng zwrócił uwagę Kiryu z innego powodu.

Kengan Omega Rozdział 126 Spoilery

Fei's Rampage będzie kontynuowane w Kengan Omega Chapter 126, który rozpoczyna się kontynuacją Fei's Rampage. Ta technika zapieczętowała rdzeń Podmuchu Wakatsuki. W przeciwieństwie do Juliusa w KAT, Wakatsuki będzie teraz walczył w pozycji obronnej i zastanawiał się, jak inaczej zdetonować swój wybuchowy rdzeń.

Z drugiej strony, doskonały wybuchowy rdzeń jest obecnie niewystarczający do pokonania Fei. Fizycznie jest lepszy od Wakatsuki we wszystkich dziedzinach. Gra jednostronna już się odbyła. Fani zwracają szczególną uwagę na Kiryu, Ohmę i Agito na różnych forach dyskusyjnych.

Wiemy, że Wakatsuki nie ma tutaj z powodu Feia. Dlatego celem Ohmy jest Fei. Kolejną rzeczą, która została ujawniona w poprzednim rozdziale, była przeszłość Feia. Oświadczenie Kiryu, według użytkownika Reddita, dowodzi, że Fei ma geny Ohmy i Kiryu.

Jest wynikiem połączenia Upadłego Demona Kiryu i Postępu Ohmy w Trzeciej Tajnej Techniki Stylu Niko, Demonicznego Demona. Serce użytkownika jest niezbędne dla obu tych technik; Fei nie jest wyjątkiem. Nawet szybciej niż Advance i Fallen Demon, jego sekretna technika pozwala jego sercu bić szybciej niż wcześniej. Aby pokonać obecny Tygrys Statek, Ohma i Kiryu będą musieli prześcignąć się nawzajem.

Jutro, 15 września 2021 r., surowe skany Kengan Omega Rozdział 126 zostaną udostępnione opinii publicznej. Surowe skany zostaną przesłane zaraz po ich otrzymaniu.

Kengan Omega Rozdział 126 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa premiera mangi, data premiery rozdziału 126 Kengan Omega to piątek, 17 września 2021. Godziny będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości z nawiasu.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył z Kurokim, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi będzie zaliczany do zawodników na poziomie Legendy Kengan Association. Jest najdłużej aktywnym weteranem stowarzyszonym w Kengan i ma najlepszy wynik ze wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki Kengana, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory istnieje łącznie 122 rozdziały Kengan Omega.

Jaka jest data wydania Kengan Omega Rozdział 126?

Premiera rozdziału 126 Kengan Omega zaplanowana jest na 17 września 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up