Kengan Omega Rozdział 127 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

3 lata ago

Kengan Omega Rozdział 127 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Ostatnia runda dobiegła końca. Z drugiej strony wielu fanów wierzy, że będą jeszcze co najmniej dwa rozdziały konfliktu. Jednak naszym zdaniem wynik walki dwóch Tygrysów zobaczymy w następnym. Czego więc możemy się spodziewać po rozdziale 127 Kengan Omega?

Mamy powody sądzić, że Wakatsuki mimo wszystko wygra, dzięki wydarzeniom z poprzedniego rozdziału. Fei uderzył go do końca. Jeśli chodzi o Blast Core, Wakatsuki ma wszystkie karty w ręku. Fei doznał niezliczonych obrażeń od najmniejszego kontaktu z nim. W poprzednim panelu widzieliśmy, jak Fei z powodzeniem unikał Blast-core Wakatsuki. Fei kaszlał krwią po uderzeniu przez Blast Core, ale nie było to całkowite trafienie.

Teraz wiemy, jak Kengan wygra tę walkę. Blast Core Wakatsuki ma niszczycielski zasięg i moc, co sprawia, że ​​dzierżenie Fei jest prawie niemożliwe. Fei teraz dokładnie wie, co robi Wakatsuki, nie będzie to łatwe. Który z tych wojowników ostatecznie zwycięży? Porozmawiajmy o tym razem. Będziesz mógł przeczytać spoilery o rozdziale 127 Kengan Omega, datę premiery, gdzie można przeczytać mangę online i nie tylko.

Podsumowanie rozdziału 126 Kengan Omega

w rozdziale 126 powyżej. Fei rozumie, że dopóki nie pokona Takeshiego, musi pozostać w stanie wysokiej gotowości, ponieważ tylko czyste uderzenie Takeshiego uśpi go. Rozważając, czy zwiększyć swoje moce, Fei zdaje sobie sprawę, że zostanie przyjęty do szpitala, jeśli przekroczy swój limit. Podjął świadomą decyzję, aby postępować krok po kroku, aż w końcu pokonał Takeshiego. Wszyscy są zdziwieni, w jaki sposób Fei był w stanie wezwać Upadłego Demona. Duch jest opętany przez upadłego demona, co zwiększa możliwości serca i mózgu.

Boski Demon zostanie uwolniony, jeśli Fei przekroczy swój limit, ale będzie to wymagało znacznie większej mocy mózgu. Z drugiej strony użycie upadłego demona przez wojownika jest uważane za technikę zakazaną, ponieważ prowadzi do śmierci. Odkąd Fei dowiedział się tego od innych Tokita Niko, nie stracił rozumu. Wcześniej druga Tokita Niko miała wielu uczniów i przywiozła 400 osób z Chin do Japonii. Wrzucił je do rytuału Gu, w wyniku czego Agito został zmuszony do wzięcia w nim udziału. Rytuał Gu jest sprawdzianem przetrwania i tylko pięćdziesięciu z czterystu uczestników wychodzi z niego żywych. Tylko trzech uczniów zostało, a pozostali spędzili więcej czasu na poprawianiu swoich wyników w Upadłym Demonie.

Tylko Long Min, Rano i Fei z powodzeniem opanowali Technikę Trzeciorzędową Boskiego Demona. Po powrocie na ring Fei ujawnia, że ​​jest uczniem Niko i mężczyzną siedzącym na stosie trupów. Fei mówi dalej, że jest następnym Tygrysem, kiedy zbliża się do Takeshi. Jednak wszystkie potężne ciosy, które Takeshi próbuje zadać, zawodzą. Takeshi został powalony ciosami w ciało Feia. Fei używa Wodnego Tańczącego Węża Kata, aby uniknąć ataku Bland Blast Core Takeshiego, gdy wstaje.

Kengan Omega Rozdział 127 Spoilery

W poprzednim rozdziale dowiedzieliśmy się o przeszłości Feia io tym, jak stał się Tygrysem. Tylko jeden niezwykły myśliwiec z Chin, Fei, został wybrany spośród ponad 4000. Co więcej, w tym rozdziale ujawniono pochodzenie Demona Boskiego Stylu Niko.

Według Kiryu Setsuny Boski Demon w Stylu Niko jest kontynuacją Upadłego Demona i Opętanego Ducha, w których mamy zarówno wybuchowość serca, jak i aktywację mózgu. Powstaje jednak pytanie, dlaczego Fei był w stanie znieść to wszystko bez szaleństwa.

Odpowiedź została również opisana w rozdziale, ponieważ został wybrany spośród 4000 chińskich wojowników, którzy wykonali wszystkie rytuały i stał się prawowitym właścicielem tej techniki. Jednak ten opis jest również niepoprawny.

Przewidujemy, że w następnym rozdziale dostrzeżemy dziedzictwo Boskiego Diabła. Nawet Fei przyznał, że jeśli nawet nieznacznie poprawi wydajność, nie będzie mógł wrócić. To wyraźnie pokazuje ograniczenia tej techniki.

Przypuszczalnie w następnym rozdziale zobaczymy, jak Fei kontynuuje ataki na Wakatsuki. Jednocześnie będziesz bardziej uważał na swój rdzeń wybuchowy. Jednak Wakatsuki w końcu zdoła wylądować cały Rdzeń Uderzeniowy na Fei.

A co z Feiem? Kiedy nadejdzie czas, będzie zmuszony uwolnić pełną moc Boskiego Demona. W rezultacie zwariujesz. Innymi słowy, jest duża szansa, że ​​ta walka zakończy się nokautem. Wszystko zostanie szczegółowo ujawnione w następnym rozdziale. Możemy zobaczyć Lolonga między tymi dwoma.

Kengan Omega rozdział 127 data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga premierowa, data premiery rozdziału 127 Kengan Omega to piątek, 24 września 2021 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o jakiejkolwiek przerwie.

OHMA zmarł na Kengan Omega?

Ohma dzielnie walczył przeciwko Kurokiemu, wykorzystując swoje mistrzostwo w stylu Niko i Advance. Ohma zmarła z uśmiechem na twarzy, jej ciało uległo poważnym urazom, których doznała.

Kto jest najsilniejszy w Kengan Omega?

Wakatsuki Takeshi będzie zaliczany do legendarnych zawodników Stowarzyszenia Kengan. Jest najdłużej aktywnym weteranem stowarzyszonym w Kengan i ma najlepszy wynik ze wszystkich wojowników Kengan. W swojej karierze przegrał tylko z trzema zawodnikami: Kanoh, Hatsumi i Ohma.

Kim jest główny bohater Kengan Omegi?

Narushima Kog to młody człowiek, który dołączył do podziemnej sceny walki Kengana, aby poprawić swoją siłę bojową.

Kiedy wydano Kengan Omega?

Kengan Omega został pierwotnie wydany 17 stycznia 2019 roku.

Ile jest rozdziałów Kengan Omega?

Do tej pory istnieje łącznie 122 rozdziały Kengan Omega.

Jaka jest data premiery rozdziału 127 Kengan Omega?

Premiera rozdziału 127 Kengan Omega zaplanowana jest na 24 września 2021 r.

Powiązane posty

Go up