Kengan Omega Rozdział 115 Spoilery, data premiery, godzina

23/06/2021 11:22

Kengan Omega, brutalna manga akcji napisana przez Sandrovicha Yabago i zilustrowana przez Daromeona, powraca w tym tygodniu z intensywnym rozdziałem, kontynuując walkę między Tokuno'o Tokumichi (aka Nitoku) ze Stowarzyszenia Kengana i Liu Dongcheng z czyśćca.

W bitwie między Stowarzyszeniem Kengan a Czyściecem pozostały tylko cztery gry i wygląda na to, że walka Toku vs Liu jest najbliższa. Zwycięzca tej walki określi, która drużyna obejmie prowadzenie w turnieju.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 115 Kengan Omega.

Kengan Omega Rozdział 115 Spoilery: Kto wygra walkę między Nitoku i Liu?

W poprzednim rozdziale ścisła walka między Liu i Nitoku nabrała intensywności, a obie walki stawały się coraz bardziej brutalne i krwawe z ich śmiertelnymi ciosami. Widzimy również retrospekcję do przeszłości Toku. Toku zdał sobie sprawę, że świat literatury jest nie na miejscu, ponieważ Bóg dał mu inny dar. Przyjaciele Toku śmiali się z niego, gdy realizował swoje marzenie o literaturze. Pewnego dnia w szkole Toku otrzymał propozycję stypendium sportowego, ale koncentrował się na swoim klubie literackim. Powiedzieli mu, że w jego szkole chodzi wyłącznie o lekkoatletykę i że jego marzenie o zostaniu pisarzem nie ma tu miejsca.

Toku powiedziano, by porzucił swoje marzenie, ponieważ nie był uważany za dobrego pisarza. Przełożeni podali mu przykład chłopca, który jest dobrym matematykiem, ale kiepskim w baseballu i który zdecydował się grać w baseball. Zapytali, czy chłopiec powinien zmienić karierę, a następnie zapytali Toku, czy byłby szczęśliwy mogąc zostać przegranym po spełnieniu marzenia bez przyszłości, a Toku zastanawiała się, dlaczego otrzymał przekleństwo niechcianego talentu. Los nałożył niechcianą klątwę na jego życie, ale jego mroczna pasja losu uczyniła go silniejszym.

Siła Toku została dostrzeżona, gdy wstąpił do podziemnych sztuk walki i osiągnął doskonałe wyniki w różnych organizacjach. Następnie Toku dołączył do Stowarzyszenia Kengan, gdzie świecił jaśniej niż kiedykolwiek. Jednak Toku został po raz pierwszy pobity w podziemnych sztukach walki po złamaniu ręki. Agito był wojownikiem, który go pokonał, a Toku nie mogła mocno uderzyć.

Toku długo starała się przełknąć tę stratę, ale w końcu wyzdrowiała. Następnie wrócił do meczów Kengana i ogłosił swoją kandydaturę do turnieju przeciwko Czyściecowi.

Po powrocie do meczu Liu wciąż jest blokowany jedną ręką i wygląda na to, że zaraz się złamie. Komentatorzy zauważają, że więzadło Liu pękło, co może sygnalizować koniec gry. Uścisk Toku jest silny i Liu stara się uciec.

Toku mówi, że w przeszłości zrezygnował z zemsty i uważa, że ​​to żałosne mieć do kogoś urazę. Mówi, że wie, że to tylko gra, ale nie chce przegrać. Liu próbuje się uwolnić, ale może to zakończyć jego karierę. Toku łamie staw łokciowy Liu, ale Liu może uderzyć drugą ręką. Rozdział kończy się potężnym ciosem Liu na Toku.

Kengan Omega Rozdział 115 prawdopodobnie zakończy walkę pomiędzy Toku i Liu. Osobiście jestem za zwycięstwem Toku, ale ta walka jest bardzo bliska i będziemy musieli poczekać, aż rozdział wyjdzie, aby zobaczyć, kto wygra.

Kengan Omega Rozdział 115 Data wydania: Kiedy ukaże się ostatni rozdział?

Kengan Omega to cotygodniowa premiera mangi, więc angielska wersja Rozdziału 114 zaplanowana jest na czwartek, 24 czerwca 2021 roku. Surowe skany ostatniego rozdziału ukazały się dzień wcześniej, 23 czerwca. Jednak fani będą musieli trochę poczekać, aby przeczytać angielskie tłumaczenie mangi. Kengan Omega Rozdział 114 został wydany w zeszłym tygodniu mniej więcej w tym samym czasie, więc spodziewaj się, że Rozdział 115 zostanie wydany mniej więcej w tym samym czasie.

Zazwyczaj nieprzetworzone skany z najnowszego rozdziału Kengan Omega są publikowane około 10:30 czasu EST, a wersja angielska jest wydawana w ciągu 24 godzin.

Gdzie przeczytać rozdział 115 Kengan Omega?

Kengan Omega jest serializowany w magazynie Ura Sunday, a fani północnoamerykańskiej serii mangi będą mogli przeczytać ją w Kodansha Comics i Amazon Kindle. Angielskie tłumaczenia nowych rozdziałów są zazwyczaj publikowane jeden dzień po opublikowaniu surowych skanów.

Surowe skany mangi Kengan Omega zostały udostępnione na różnych stronach anime / mangi i filmach na YouTube, ale zalecamy zapoznanie się z oficjalnymi źródłami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up