Kanojo mo Kanojo Odcinek 2 Data premiery

05/07/2021 10:51

Oparty na japońskim serialu manga napisanym i zilustrowanym przez Hiroyukiego, „Kanojo mo Kanojo” lub „Dziewczyna, dziewczyna” to romantyczne anime telewizyjne w stylu komediowym. Bohater serii, Naoya Mukai, jest prosty, otwarty i zbyt szczery. Niedawno zaczął spotykać się z Saki Saki, dziewczyną, w której był zakochany od dziecka. Jednak pewnego dnia Nagisa Minase, uczennica szkoły, do której uczęszczają Naoya i Saki, proponuje, że pójdzie z nią na randkę. Zdając sobie sprawę, że uważa ją za atrakcyjną, mówi Saki prawdę i prosi ją o pozwolenie na randkowanie z nimi dwojgiem. Premiera anime miała miejsce 3 lipca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku. PRZED SPOILERAMI.

Data premiery odcinka 2 Kanojo mo Kanojo

Odcinek 2 „Kanojo mo Kanojo”, zatytułowany „How Nagisa Feels”, będzie miał premierę 10 lipca 2021 roku w Japonii. Będzie emitowany wielokrotnie w JNN (MBS, TBS, BS-TBS) i AT-X. Studio Tezuka Productions opracowało serię. Satoshi Kuwahara kieruje zespołem produkcyjnym, a Keiichirou Oochi, Mayumi Morita i Kazuhiko Inukai są scenarzystami. Akiko Toyoda odpowiadała za projekt postaci i była reżyserem animacji. Miki Sakurai i Tatsuhiko Saiki pracowali nad muzyką do serialu. Necry Talkie zaśpiewała utwór otwierający „Fuzaketenaize”, a Momo Asakura zaśpiewał utwór zamykający „Pinky Hook”.

Gdzie oglądać Kanojo mo Kanojo sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial na Crunchyroll i VRV w tym samym dniu, w którym nadawany jest w Japonii. Odcinki są dostępne na kanale YouTube Muse Asia dla widzów w niektórych częściach Azji.

Kanojo mo Kanojo Odcinek 2 Spoilery

W pierwszym odcinku serialu Saki i Naoya tworzą szczęśliwą parę, ale jej częste, publiczne i poważne deklaracje miłości często zawstydzają Saki. Pewnego dnia, gdy Naoya przypomina sobie, jak wdzięczny powinien być, że Saki zgodziła się z nim umówić, Nagisa podchodzi do niego i mówi mu, że go lubi. Naoya przyznaje, że również uważa ją za atrakcyjną i opowiada jej o Saki. Następnie postanawia wyjść z dwiema dziewczynami, co jest propozycją, którą Nagisa akceptuje. Kiedy przedstawia Nagisę Saki, ta jest zdziwiona, jak urocza jest ta druga dziewczyna. Cała trójka spędza razem dzień. W nocy Naoya ogłasza Saki swoje zamiary.

Na początku Saki jest wściekła i zaczyna bić swojego chłopaka, ale gdy dowiaduje się, że nawet Nagisa chce tego układu, w końcu się zgadza. Idą do mieszkania Naoyi, gdzie mieszka sam. Seks jest nieuchronnie poruszany podczas rozmowy i okazuje się, że Saki i Naoya jeszcze się nie pocałowali. W odcinku 2 Nagisa była w stanie wyrazić radość z nowego związku z Naoyą. Później może zostać ujawnione, że opuszcza zajęcia, aby wykonać prace domowe, co skłoniło Saki i Naoyę do zaoferowania pomocy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up