Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 11 Data premiery

09/06/2021 06:44

Opracowany na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Natsuki Takaya, „Fruits Basket” to nadprzyrodzone anime romantyczne. Podąża za Tooru Honda, młodą sierotą, która wprowadza się do swoich koleżanek z klasy Yuki Souma i jej starszego kuzyna Shigure. Następnie spotyka innego kuzyna, Kyo, i dowiaduje się, że niektórzy członkowie rodziny Souma urodzili się z klątwą zodiaku, która zamienia ich w jedno ze zwierząt chińskiego zodiaku, gdy tylko członek grupy trzęsie się, porusza lub przytula ich. przeciwna płeć.

Premiera anime miała miejsce 6 kwietnia 2019 roku. 3 sezon „Fruits Basket” lub „Fruits Basket: The Final” miał oficjalną premierę 6 kwietnia 2021 roku w Japonii i innych częściach świata. Jednak sezon 3, odcinek 1, miał swoją premierę w Japonii 13 marca 2021 r., a na Funimation 19 marca 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serii.

Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 11 Data premiery

Odcinek 11. sezonu „Fruits Basket” zatytułowany „Do widzenia” zostanie wyemitowany 15 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek będzie emitowany w różnych momentach w TV Tokyo, TVO, TVA i AT-X. Studio TMS Entertainment („Dr Stone”) opracowało anime we współpracy ze swoją spółką zależną 8PAN. Yoshihide Ibata wyreżyserował trzeci i ostatni sezon „Fruits Basket”, którego głównym scenarzystą był Taku Kishimoto. Yuu Shindou narysował postacie, a Masaru Yokoyama skomponował muzykę. WARPs UP wykonał piosenkę otwierającą „Pleasure”, a GENIC wykonał piosenkę zamykającą „Haru Urara”.

Gdzie oglądać 3 sezon Fruits Basket online?

Abonenci Funimation mogą oglądać dubbingowaną wersję trzeciego sezonu „Fruits Basket” na platformie tego samego dnia, w którym jest emitowany w Japonii. Widzowie mogą oglądać sezon 3 na Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. AnimeLab emituje odcinki dla swoich widzów w Australii i Nowej Zelandii. Skandynawscy widzowie będą mogli oglądać odcinki na Wakanim z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. Odcinki z napisami w języku niemieckim, francuskim i rosyjskim będą również dostępne na Wakanim. Odcinki z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą dostępne na Funimation. Angielskie wersje z dubbingiem i napisami „Fruits Basket” sezonów 1 i 2 są dostępne na Hulu.

Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 11 Spoilery

W odcinku 10 Arisa i Saki odwiedzają Tooru w szpitalu, gdzie spotykają Akito i dowiadują się, co naprawdę się wydarzyło. Potem Arisa idzie do Kureno. Kiedy dowiaduje się, że opuszcza Akito i rusza się, mówi mu, że będzie mu towarzyszyć, gdziekolwiek pójdzie. Tymczasem Kyo jeszcze nie odwiedził Tooru w szpitalu. Shigure, Haru i Yuki uświadamiają sobie, że Kyo jest w jego pokoju, a Yuki idzie się z nim skonfrontować. Znajduje drugiego chłopca pakującego swoje rzeczy i pyta, czy ucieka. Kyo stwierdza, że ​​byłoby lepiej, gdyby trzymał się z dala od Tooru i mówi Yuki, że ją podziwia.

To rozwściecza Yuki, która zaczyna bić Kyo, ujawniając przez łzy i złość, że on też ją podziwia. Mówi Kyo coś, z czego nie zdawał sobie sprawy: on (Kyo) uszczęśliwia Tooru. Kyo następnie odwiedza Tooru w szpitalu. Ale najpierw udaje się do ojca, który wydaje się mieć trudności z zachowaniem zdrowych zmysłów. Kyo mówi starcowi, że kogoś kocha i że od teraz zamierza być szczęśliwy. Tymczasem Akito postanawia zburzyć celę, w której miał być przetrzymywany Kyo. Yuki otrzymuje telefon od Machi z prośbą o spotkanie z nią.

Kyo i Tooru opuszczają szpital. Prawdopodobnie zawstydzony swoją ostatnią rozmową, Tooru ucieka, Kyo goni ją i prosi, by przestała. W odcinku 11 inne Soumy prawdopodobnie uwolnią się od klątw Zodiaku. Kiedy się spotykają, Machi i Yuki mogą wymienić się prezentami, a ta pierwsza wyznać swoje uczucia do Yuki.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up