Jujutsu Kaisen Rozdział 187 opóźniony, nowa data i godzina wydania potwierdzone

06/06/2022 10:05

Jujutsu Kaisen Rozdział 187 opóźniony, nowa data i godzina wydania potwierdzone.

Po spotkaniu z Kashimo Panda musiała uporać się z wieloma sprawami. Po zapoznaniu się z historią Pandy fani sympatyzowali z nim i trudno było zobaczyć, jak znosi takie bicie. Dzięki Hakari za przybycie mu na ratunek. Gdyby nie Panda, byłaby to już przeszłość. Hakari oddał Kashimo to, co zrobił Pandzie, ale walka jeszcze się nie skończyła.

Hakari miał szansę trafić w dziesiątkę i z łatwością pokonać Kashimo, ale to nie potrwa długo. Pod koniec rozdziału dwójka graczy staje twarzą w twarz po makabrycznej walce. Fani czekali, aby zobaczyć, co wydarzy się dalej w historii, i nadszedł czas, kiedy zwykle otrzymujemy nowy rozdział. Niestety, rozdział 187 Jujutsu Kaisen jest w tym tygodniu zawieszony. Nie martw się, to nie potrwa długo, a data premiery kolejnego rozdziału jest już potwierdzona.

Jujutsu Kaisen Rozdział 187 – data i godzina wydania

Po tym opóźnieniu oficjalne wydanie rozdziału 187 JJK zaplanowano na niedzielę 12 czerwca 2022 r. lub poniedziałek 13 czerwca 2022 r., w zależności od Twojej lokalizacji. Możesz przeczytać nowe rozdziały na oficjalnej stronie Viz Media lub Manga Plus.

Oto czas, w którym nowy rozdział będzie przebiegał w różnych miejscach.

Czas pacyficzny: 8:00 (12 czerwca)
Czas centralny: 10:00 (12 czerwca)
Czas wschodni: 11:00 (12 czerwca)
Czas brytyjski: 16:00 (12 czerwca)
Czas europejski: 17:00 (12 czerwca)
Czas indyjski: 20:30 (12 czerwca)
Czas japoński: 00:00 (13 czerwca)

Podsumowanie rozdziału 186 Jujutsu Kaisen

Tak było w poprzednim rozdziale JJK. Hakari wskakuje do walki, uderzając Kashimo potężnym ciosem, przyszpilając go do pojemnika. Po kilku kłótniach oboje przedstawiają się, a Kashimo przedstawia się i dodaje, że to on ma sto punktów. Hakari żartobliwie pyta, czy pozwoliłby jej wykorzystać swoje punkty po wygranej walce. Kashimo odpowiada, mówiąc, że może robić, co chce, ale po tym, jak powiedział mu o Sukunie.

Nagle Hakari zaczyna przepełniać się energią i walka zostaje wznowiona. Kashimo uderza go pięścią, ale Hakari nic nie czuje, a jej pozbawiona wyrazu twarz rozczarowuje Kashimo. Hakari uderza go z powrotem, a następnie kopie go szybko do miejsca, w którym został wysłany w powietrze. Ładunek elektryczny, który gromadzi się w ciele Hakariego, wystarczy, by Kashimo odciął mu ramię, po czym szybko angażuje Hakariego, by go zaatakować. Ale ku jego zaskoczeniu ramię Hakariego zregenerowało się.

Dzięki wygranej w Idle Death Gamble, Hakari zyskuje nieograniczoną ilość Przeklętej Techniki i jest prawie nie do pokonania przez następne cztery minuty i jedenaście sekund. Tak długo, jak Hakari nadal trafia w dziesiątkę, może wielokrotnie korzystać z rozszerzenia domeny.

Powiązane posty

Go up