One Piece Rozdział 1048 opóźniony, nowa data i godzina wydania potwierdzone

28/04/2022 10:28

One Piece Rozdział 1048 opóźniony, nowa data i godzina wydania potwierdzone

Poprzedni rozdział One Piece był pełen retrospekcji, a także widzieliśmy, jak Luffy używa pięści, by zasłonić niebo stolicy. Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na wydanie Rozdziału 1048. Kolejny rozdział One Piece został opóźniony, a oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowej dacie premiery.

Podczas gdy walka między Luffym i Kaido właśnie się rozpoczęła w serii anime One Piece, walka już potoczyła się dobrze w mandze Eiichiro Ody.

Luffy jest teraz wystarczająco potężny, by udowodnić Cesarzowi Morskiemu Kaido, dlaczego jest prawowitym następcą Króla Piratów. Oczywiście Kaido nie zostanie pokonany tak szybko, ale trudno zaprzeczyć, że Luffy's Gear 5 go zaskoczył.

W związku z tym fascynujące będzie obserwowanie, jak Kaido zareaguje na ataki Luffy'ego w następnym rozdziale.

One Piece Rozdział 1048 Data i godzina wydania

One Piece Chapter 1048 ma ukazać się na arenie międzynarodowej w niedzielę, 8 maja 2022 roku. Rozdział zostanie wydany o 8 rano czasu PDT w Viz Media i Manga Plus (czas pacyficzny). Ale oczywiście harmonogram będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Oto oficjalny harmonogram wydań dla tych regionów:

8:00 czasu polskiego (8 maja)
10:00 czasu centralnego (8 maja)
11:00 EST (8 maja)
16:00 czasu standardowego Wielkiej Brytanii (8 maja)
17:00 czasu europejskiego (8 maja)
Indie Czas standardowy: 20:30 (8 maja)

Yamato zachęca Momonosuke w rozdziale 1047, gdy stara się stworzyć Płomienne Chmury, aby zapobiec upadkowi Onigashimy. Jednak pomimo ich najlepszych starań chmury nie pojawiają się.

Rozczarowany wspomina ostatni raz, kiedy widział matkę przed podróżą w przyszłość. Gdy jej zamek płonie, Toki przekonuje syna, by wyruszył w podróż 20 lat w przyszłość z załogą Kin'emona.

Wierzyła w zdolność Momo do przywrócenia siły swojej rodzinie. Momo opierała się i szlochała, ale Kin'emon ją skarcił.

Wyjaśnił, że hańba jest ciężarem tak ciężkim jak śmierć dla samuraja. Szkoda przesłuchiwać matkę po tym, jak podjęła tak poważną decyzję, a Momo nie była już dzieckiem.

Kin'emon poprosił Momonosuke, aby pozwolił mu i innym walczyć ponownie, błagając go, by pozwolił im umrzeć jako samuraj.

Momo stał tam, gdy Kin'emon skłonił się z szacunkiem, trzęsąc się i szlochając wraz z resztą służących. Otarła łzy i odeszła od matki.

Stał nieruchomo jeszcze przez chwilę, zanim spojrzał na Tokiego. Informuje ją, że jest gotowy, łzy i smarki spływają mu po policzkach. Momo odzyskuje teraz determinację, przekonana, że ​​jej matka za nią tęskni.

One Piece, rozdział 1047, podsumowanie

Po raz kolejny próbuje wyczarować wystarczającą ilość chmur, aby zapobiec zbliżeniu się Onigashimy do Stolicy Kwiatów. Metropolia pojawia się na horyzoncie, a czas mija.

Kaido wydaje się być pod wrażeniem zdolności Luffy'ego do manipulowania błyskawicą na dachu Kopuły Czaszki. Luffy używa swojej Gum-Gum Thunderbolt, aby wystrzelić piorun w stronę Kaido, trzymając go jak włócznię.

Kaido zerwał się na równe nogi, wykorzystując okazję do przeprowadzenia własnego ataku. Kiedy Luffy jest w powietrzu, Kaido uderza go swoim kanabo i wyrzuca go w powietrze.

Luffy chwyta kolejny promień i obraca się wokół niego, nabierając rozpędu. Znowu rzuca się na Kaido, przygotowując atak.

Kaido nie ustępuje i mówi, że zdolności Diabelskiego Owocu są niewystarczające, by rządzić światem. Uderza Luffy'ego w tył głowy swoim kanabo. Twarz tego ostatniego rozpada się, gdy Kaido twierdzi, że Roger doszedł do władzy pomimo swoich zdolności Diabelski Owoc.

Z kolejnym ciosem posyła Luffy'ego na ziemię. Luffy odzyskuje siły dzięki swojemu gumowemu ciału, ale Kaido ponownie atakuje, stwierdzając, że Haki jest jedyną rzeczą, która może pokonać przeszkody.

Następnie wyrzuca Luffy'ego w powietrze kolejnym uderzeniem Death Destroyer Bagua. Luffy'emu udaje się go złapać tuż przed zniknięciem w niebie.

Kaido uderza Luffy'ego w ramię, próbując go zlokalizować. Wiedząc, że Luffy jest wciąż podatny na ataki tnące, Kaido atakuje go Podmuchem Smoczego Twistera-Demolition Gust. Atak jest udany i przebija ciało Luffy'ego.

Mieszkańcy Flower Capital wypuszczają podniebne łodzie od dołu. Uśmiechają się, gdy latarnie zaczynają unosić się w górę, każda z przesłaniem.

Wiedzą, że następnego dnia powrócą do życia w niewoli, ale uśmiechają się i tańczą w nadziei, że przeżyją kolejny rok.

Tymczasem Kaido ponownie prosi Luffy'ego o uwolnienie go i wydostanie się z chmur. Luffy jest osmalony i spalony od gwałtownego oddechu.

Hyogoro i inni samurajowie wewnątrz Kopuły Czaszki są świadomi, że Kaido traci swoją moc, gdy Onigashima zaczyna się rozpadać. Hyogoro informuje ich o swoim stanie i pyta, co wolą.

Albo Luffy'emu się udaje i Onigashima upada, więżąc wszystkich, albo przeżyją i triumfuje Kaido. Akceptując, że zwycięstwo może oznaczać śmierć, uśmiechają się i życzą Luffy'emu powodzenia dla dobra Wano. Jeśli zginą, będą odpoczywać, wiedząc, że ich kraj i ich rodziny zostaną ocalone.

Kibicują Luffy'emu, gdy Kid w milczeniu obserwuje rozwój sytuacji. W obliczu faktu, że wszyscy zginą, Hyogoro po prostu się uśmiecha i odpowiada: „Więc co w tym złego?”

Hamlet i Usopp nadal uciekają, by ratować życie w piwnicy, po tym, jak zostali porwani przez powódź Raizo. Orochi wciąż żyje i płonie w skarbcu, podpalony przez ducha Kanjuro.

Po wstrząsach wyspy, Kamienny Gwóźdź Morskiego Pryzmatu, który chronił jej moce, zostaje otwarty, pozwalając jej odzyskać zdolności Diabelskiego Owocu. Hiyori widzi go tylko w przerażeniu, przemieniającego się w węża, błagającego Odena, by zabrał ze sobą Hiyori do piekła.

Na zewnątrz ktoś rozmawia z Momonosuke. On i Yamato są zszokowani, gdy zauważają, że uderza w nich ogromna pięść. Luffy oświadcza, że ​​kończy konflikt i prosi Momo o przeniesienie wyspy z dala od niebezpieczeństw.

Yamato wierzy, że Luffy zamierza przebić się przez Onigashimę, pomimo protestów Momo. Tymczasem Luffy zachęca Momo, mówiąc, że w niego wierzy.

W niedzielę 8 maja będzie dostępny kolejny rozdział One Piece.

Gdzie czytać jeden kawałek, rozdział 1048

Rozdział zostanie opublikowany na Viz Media i Manga Plus.

Na smartfonie z systemem Android lub iOS możesz również pobrać aplikację ShonenJump firmy Viz lub oficjalną aplikację Mangaplus. Ostatnią alternatywą jest poczekanie, aż Viz lub lokalny licencjobiorca fizycznie przejrzą wolumin.

Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z najnowszymi rozdziałami ze sprawdzonych źródeł zamiast z nieoficjalnych i nielegalnych stron, jeśli naprawdę chcesz wesprzeć dalsze prace i wysiłki twórców komiksu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up